دریافت ترافیک وب سایت بیشتر و بازدید رایگان با این نکات – SEO

[ad_1]

به دنبال راه هایی برای قرار گرفتن در معرض بیشتر و ترافیک به وب سایت خود را به صورت رایگان ؟ در زیر یک لیست از آزاد راه به دست آوردن بازدید کننده بیشتر به صفحه وب خود را رایگان.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تکنیک:

تگ عنوان – قرار دادن کلمات کلیدی خود را در عنوان. برای مثال اگر شما یک پخت و پز در وب سایت با یک صفحه شامل یک ویدیو با عنوان “چگونه به خوشمزه مرغ, سوپ” عنوان خود را باید به عنوان خوانده شده “چگونه می توان سوپ مرغ خوشمزه – تصویری – MyCookingSite.com”

این است که نه تنها خوب برای بهینه سازی موتور جستجو, اما برای کاربر نیز هست. یک کاربر دنبال دستور العمل در مورد چگونه به خوشمزه سوپ مرغ است که بیشتر احتمال دارد به کلیک بر روی یک عنوان با “چگونه به خوشمزه مرغ, سوپ” به جای یک عنوان مانند “MyCookingSite.com”

برچسب ها هدر (H1, H2, H3) – تمام عناوین خود را در صفحه وب خود را در سربرگ برچسب ها. موتورهای جستجو را “امتیاز اضافی” به کلمات کلیدی در تگ هدر.

اضافه کردن تگ ALT با شرح تصویر به تصاویر خود را و عنوان برچسب به مجریان (یک برچسب شده است.) به عنوان مثال سوپ مرغ

پشت پیوند (تجارت لینک با وب سایت های دیگر) – لینک های بیشتر در دیگر صفحات وب به وب سایت شما بیشتر بازدید کنندگان به وب سایت خود را. E-mail صاحبان سایت که خود را مشابه سایت برای شماست. برای مثال صاحب یک وب سایت که صاحب یک پخت و پز در وب سایت باید در تماس با صاحبان وب سایت است که خود وب سایت دستور غذا, آشپزی, مرجع تخصصی و آشپزخانه تامین کننده وب سایت به لینک های تجاری. بالاتر رتبه صفحه از یک وب سایت است که “امتیاز بیشتر” وب سایت خود را دریافت و بیشتر بازدید کنندگان به وب سایت خود را. لطفا توجه داشته باشید که داشتن بیش از حد بسیاری از لینک های خروجی در وب سایت خود را یک ایده خوب به عنوان آن می تواند صدمه دیده خود را از رتبه صفحه به جای آن را بهبود بخشد.

اضافه کردن لینک وب سایت خود را برای هر پست وبلاگ و یا مقالات شما در وب است. مردم را بررسی کنید لینک خود را. مراقب باشید از هرزه نگاره ، هیچ کس دوست دارد دادن و شما می توانید از دست دادن بازدید کنندگان وب سایت به جای به دست آوردن بیشتر به عنوان شما انتظار می رود.

نوشتن مقالات است که می تواند راهنمایی برای کسی که به جای تبلیغات خدمات یا محصول خود را مانند این مقاله است. مردم به دنبال اطلاعات آنها می توانید استفاده کنید, به جای فقط یک تبلیغات است. اضافه کردن لینک وب سایت را در پایین مقاله و نوشتن شرح مختصری در راه های این وب سایت کمک خواهد کرد که کاربر با اطلاعات او و یا او به دنبال. ارسال مقالات خود را به وب سایت ها مقاله مانند این یکی EzineArticles.com و دیگران به شما در پیدا کردن در موتورهای جستجو با استفاده از کلمه کلیدی عباراتی مانند “ارسال مقاله” و یا “ارسال رایگان مقاله است.” نوشتن یک مقاله خوب می تواند بسیاری از بازدید کنندگان به وب سایت خود را به صورت رایگان.

مسابقات – باید مسابقات در وب سایت شما. مردم همیشه دوست دارم مباحث.

مطمئن شوید که برای به روز رسانی محتوای وب سایت خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است (یک بار در هفته خوب است.) این نه تنها خوب برای موتورهای جستجو, اما برای افرادی که لذت بردن از محتوا بر روی وب سایت خود و آینده را برای بیشتر.

باید نقشه سایت را در سایت خود. این خوب است برای موتورهای جستجو به خزیدن را از طریق تمام سایت خود را و شاخص هر صفحه و همچنین خوب است اگر کسی را از دست داده و در صفحه خود را و می خواهم به یک صفحه خاص در سایت خود.

اضافه کردن متا تگ توضیحات و کلمات کلیدی در هر صفحه. آن را خوب به توصیف های مختلف و کلمات کلیدی در هر صفحه. برای مثال اگر من خود را پخت و پز در وب سایت به جای قرار دادن یک شرح کل سایت در هر صفحه. من می خواهم یک صفحه مجزا توضیحات و کلمات کلیدی برای من “چگونه به خوشمزه سوپ مرغ” صفحه.

نوشتن در مطبوعات و نگاه به صورت رایگان توزیع آزادی مطبوعات خدمات. اگر شما برخی از پول prweb.com و ereleases.com

رسانه های اجتماعی – ایجاد صفحات رسانه های اجتماعی در Facebook و توییتر و مای اسپیس و به روز رسانی به طور منظم. اضافه کردن رسانه های اجتماعی ابزارک به وب سایت خود را به طوری که مردم می مانند و به دنبال شما را با به روز رسانی. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم به دنبال و خود را مانند وب سایت, کاربران دوستان شما نیز ببینید که وب سایت های دوستان خود را دوست دارم و دنبال کنید. خوب ویروسی ابزار. شما می توانید رایگان پیروان و صفحه لایک در سایت های مانند twiends.com و دیگر شما می توانید پیدا کردن در موتورهای جستجو.

ویدئوها – ضبط یک ویدیو کوتاه (حدود 1 دقیقه طول) در رابطه با وب سایت خود را و آنچه را ارائه کرده است و آن ها به عنوان بسیاری از سایت های به اشتراک گذاری ویدیو در وب سایت های مانند یوتیوب.

آفلاین تبلیغات – چاپ چند تبلیغات وب سایت خود را و یا کارت های کسب و کار و ترک آنها را در هر نقطه که شما احتمالا می تواند.

اضافه کردن ویدجت های به وب سایت خود را مانند sharethis ویجت (sharethis.com). بازدید کنندگان ممکن است به اشتراک گذاری صفحات خود را با دوستان.

نوشتن یک وبلاگ (یا بیشتر) و نوشتن در مورد وب سایت های شبیه به مال شما. صاحبان وب سایت مانند این ممکن است به نفع بازگشت.

برای یک مثال خوب از یک صفحه وب است که شامل این تاکتیک در جستجوگرها بازدید http://www.chichigirls.com. این سایت به تازگی راه اندازی شده اما به آرامی در حال رشد است. این مهم است که صبر اما در همان زمان نمی شود بیکار و انجام تحقیقات زیادی و تاکتیک در جستجوگرها در ضمن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید