درخشش ۱۲ تکواندوکار گیلانی در مسابقات پومسه غیرحضوری کشور

[ad_1]

رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این رقابت ها با عنوان جام بزرگ مهربانی، ایلیا محسنی تکواندوکار شایسته گیلانی در رده سنی زیر ۱۲ سال به مرحله نیمه نهایی مسابقات پومسه کشور راه یافت.

محسن سترگی افزود: امیرعلی علیزاده و علیرضا ستوده منش در رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال ، محمدابراهیم رشتی ، طاها روشنی مبارکی و محمد صبوری در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال از استان گیلان  به مرحله نیمه نهایی اولین دوره مسابقات پومسه غیرحضوری کشور صعود کردند.

وی ادامه داد: همچنین محمدحسین درفشی ، سجاد گلی پور و امیرعلی رمضانی نیا در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال و محمد علیزاده در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال از استان گیلان جواز حضور در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها را کسب کردند.

وی گفت: ابراهیم خاوری دانشور در رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال و محمدعلی بابایی در رده سنی ۶۱ تا ۶۵ سال دیگر تکواندوکاران استان گیلان موفق  به راهیابی به مرحله نیمه نهایی رقابت های پومسه غیرحضوری کشور شدند.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان ابراز امیدواری کرد  این تکواندوکاران در مراحل بعدی اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری کشور نیز بدرخشند و در نهایت مدال های رنگارنگی را از این مسابقات کسب کنند.

سترگی اضافه کرد: اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری کشور با عنوان جام بزرگ مهربانی با حضور ۸۰۰ ورزشکار در دو گروه مردان و زنان، در ۱۱ رده سنی و رقابت‌های روسا، دبیران و نایب رییسان هیات های استانی در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: این مسابقات در راستای اجرایی کردن طرح پویش “دست‌هایی خدایی” برگزار و تمامی درآمد حاصله از این رقابت‌ها، صرف خانواده های تکواندوکاران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می‌شود.

 رئیس هیات تکواندو گیلان اظهار کرد: اولین دوره مسابقات پومسه تکواندو قهرمانی کشور در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی پیگیری خواهد شد که در رده کمربندی قرمز به بالا رده های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال، ۵۱ تا ۶۰ سال، ۶۱ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال به اجرای فرم می‌پردازند و در رده کمربندی زرد تا آبی شرکت کنندگان در رده های سنی کمتر از ۱۰ سال و ۱۰ تا ۱۴ سال رقابت خواهند کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید