داشتن خود را دسته آنلاین – وب سایت ما شکسته است ؟

[ad_1]

“داشتن کسب و کار خود و دسته آنلاین

بیش از یک چند کلمات کلیدی…

است که وب سایت خود را شکسته است؟”

بیایید آن روبرو هستند, اینترنت یک مکان شلوغ و… آن را تبدیل شدن به حتی بیشتر شلوغ همانطور که شما خواندن این. کسب و کار شما نمی تواند ایستاده هنوز هم آنلاین و شما نمی توانیم به عقب نگاه. واجد شرایط ترافیک هدفمند نسل چیزی است که همه ما تمایل. داشتن دسته خود را آنلاین می رود راه طولانی در ارائه درست آن.

این نیست که فقط به دنبال به جلو اما حرکت رو به جلو و در نظر گرفتن برخی از مالکیت. هر کسب و کار آنلاین امروز نگران است که در بر داشت در 10 صفحه در موتورهای جستجو و دایرکتوری ها برای محصولات خود و یا خدمات – و آنها باید! آمار هنوز هم آنها را (موتورهای جستجو) شماره یک توقف برای همه خوانندگان.

اما فقط برای یک لحظه تصور کنید که این دایرکتوری ها و موتورهای جستجو ارائه نتایج مربوطه. درست است اجازه دهید فقط می گویند به خاطر این مقاله که همه آنها کار بسیار خوبی است. O. K?

در حال حاضر از آنجایی که ما بر این باورند که محصولات و یا خدمات در حال راه بیشتر مربوط از کسانی که شرکت های ذکر شده در بالا ما در (امروز) نتایج موتورهای جستجو – ما باید اعتراف کنم چیزی اشتباه است… اما به یاد داشته باشید که موتورهای جستجو کامل هستند.

همه ما می دانیم که شما می توانید کلمات کلیدی خود را در گوگل(TM) و اورتور(TM) درست است ؟ می کند که شما بهترین است ؟ (نه.) آیا خوانندگان این را می دانم? (بله.) آن را به کسب و کار شما (وب سایت شما) هر مطلب مربوطه ؟ (No.) آن را قرار داده و کسب و کار با بودجه بیشتری در بالای شمع دوباره, که همه. این است که چرا بسیاری از ما همین حالا با کلیک بر روی لینک? (Ahem…)

اگر موتورهای جستجو بودند (هستند) کامل و سپس اجازه دهید به عقب بر گردیم به چیز دیگری اشتباه بودن. جهت مشاهده وب سایت من باید شکسته شود! وای کسی است که در واقع ماندن با من اینجا.. من سایت باید شکسته شود ؟

چرا دیگری را به تمام کسانی که “دیگر” وب سایت نشان می شود پیش از کسب و کار من در زمانی که مردم جستجو برای محصولات/خدمات/اطلاعات? آیا این مردم می دانند که ما کارشناسان ؟ (نه.) آیا آنها می دانند که ما محصولات برتر? (نه.) نمی توانید آنها را ببینید مهارت ما استخدام و تعهد ما به کارکنان و خدمات به مشتری ؟ (نه.) نیست آنها به عنوان خوانده شده به بررسی ؟ (شاید…)

بنابراین در تلاش برای کمک به شما “خود را دسته آنلاین” در اینجا برخی از پیشنهادات برای کمک به کسب و کار خود و در پیش گرفتن از آن “دیگر” وب سایت و قرار دادن کسب و کار خود و جایی که آن را به درستی به آن تعلق دارد! اگر شما در حال حاضر در استخدام این شیوه ما تو را ستایش. اما اگر شما به خودتان پیدا کنید در پشت این راهنمایی می تواند کمک به شرکت خود را بدون نیاز به تبدیل شدن به یک وب مستر و یا یک موتور جستجو بازاریابی حرفه ای. تصویب این برای تیم بازاریابی خود و دریافت نتایج بهتر و شناخت از امروز شروع!

انجام دهید: تحقیقات عبارات جستجو (کلمات کلیدی) که مردم را به استفاده از در به دنبال ارائه خود را. شما می توانید شروع با Wordtracker(TM) و عبارات جستجو شما برای اولین بار می آیند تا با.

Wordtracker(TM) به شما کمک خواهد کرد تعیین شرایط که شبیه به شرایط خود در معنی و جستجو. این یک ابزار است که به شما می دهد *ایده از آنچه به طور کلی از نظر مردم با استفاده از و چگونه بسیاری از جستجوها در حال وقوع در این شرایط… * که کتاب دیگری هر چند. این یک نقطه شروع عالی و محاکمه واقعا رایگان است!

نکته: نه فقط “look-up’ نام شرکت خود را – مشتریان آینده نگر و یا فروشندگان یا همکاران به دنبال ندارد شما توسط خود شرکت نام و نام خانوادگی’ در گوگل(TM) – آنها آن را هنوز نمی دانند…? Surfer تبدیل شده اند بسیار خوب در ‘جستجو’. خاص باشد و به طور کلی. شما همچنین می توانید بدانید که شما باید به ضرب و شتم آنلاین! – چه کسی لگد زدن لب به لب خود را زمانی که مردم جستجو برای محصول یا خدمات خود را آنلاین ؟ که در صفحه اول نتایج است سهم بازار خود را آنلاین!

انجام دهید: مطمئن شوید که شما یک کلمه کلیدی خاص “عنوان” برای هر صفحه وب که مربوط به محتوای آن صفحه (*کلمه کلیدی خاص نیست کلید واژه ها پر شده).

عنوان صفحه; بالای صفحه نمایش آبی, ‘title’ نوار (در اکسپلورر). من هنوز هم هزاران نفر از وب سایت “صفحه خانگی” در نوار عنوان یا “MyOneHotBusiness.com” و درست آن عبارت یا ‘Title’ تکرار در طول هر صفحه در وب سایت خود را! هر صفحه در وب سایت شما است (محتوا) منحصر به فرد – آن را ‘Title’ منحصر به فرد بیش از حد! و یا تماس با مدیر سایت خود را با “عنوان” برای هر یک از صفحات وب سایت خود را. ارزش های مختلف قرار داده شده در این “عنوان صفحه” از موتورهای جستجو و دایرکتوری ها.

نکته: اضافه کردن “شیکاگو, مشهد, ایلینوی” به پایان خود را به عنوان شما را از شهر و ایالتی). این کمک می کند تا در منطقه ای جستجو نمایش داده شد.

انجام: حداقل 200 کلمه از (محتوای خاص) متن در صفحات اهمیت (صفحه اصلی و صفحات دسته بندی و غیره.).

این چیزی است که دایرکتوری ها و موتورهای فراموش خواندن این کلمات و لینک چگونه موتورهای تفسیر آنچه در این صفحه. تصاویر و یا تصاویر از کلمات و یا “تبلیغات” هستند نه “خواندن” پس به صحبت می کنند. این محتوای متن بسیار مربوط به موضوع (محصول یا خدمات) در این صفحه.

نکته: قرار دادن فلش علاقه داشتن به خود را تجاری در یک لینک از صفحه اصلی خود و قرار دادن محتوای صفحه مربوطه از بهترین خود را به جای متن! بازدید کنندگان هنوز هم نگاه تجاری خود را اگر شما به ما بگویید که آن را سرد اما نمی ما را وادار به تماشای آن! – این چیزی است که ما آمد. این فایل فلش می کند و تقریبا هیچ چیز برای موتورهای جستجو و دایرکتوری ها.

انجام: آیا خودتان و یا خود کارکنان حرفه ای نوشتن مقالات خود را در منطقه خاص از تجربه و تخصص در محصول و یا خدمات است. این مقالات در یک صفحه با لینک های مربوط به محصول و یا خدمات به طور مستقیم.

کوتاه از استخدام یک موتور جستجو مشاور بازاریابی یا یک Copywriter حرفه ای این مقالات مفصل اگر غنی و پر از مطالب مربوطه هستند دقیق صفحات که تولید خواهد شد شما شایسته ترین و هدفمند بازدید کننده به کسب و کار شما! هنگامی که این مقاله ‘pages’ هستند crawled (نمایه) توسط موتورهای جستجو شما خواهد شد شگفت زده برای دیدن که (در حال حاضر) شما مربوطه را در نتیجه جستجو.

(اشتباه نشود با ‘لینک’ یا ‘ارتباط متقابل برنامه های’ – خود (مقاله) صفحات وب بسیار بیشتر “خواندن” و موثر در ارسال خواننده به سایت خود و یا نگه داشتن آنها وجود دارد, نه به ذکر است فرصت های تجاری)

این مقالات نه تنها نشان می دهد کسب و کار خود را به عنوان یک قدرت آنها اثبات آن در کلمات و اطلاعات برای خواننده من یک انسان است. این مختصر نوع مقالات هستند یک راه عالی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض شناخت (نام تجاری) ترافیک و حتی فروش. شما گفتید که یک قدرت در حال حاضر آن را اثبات کند.

نکته: ارسال این مقالات به دیگر آنلاین و آفلاین نشریات و Ezine. شما آنها را به وب سایت های دیگر فقط برای ترک خود نویسنده و لینک سالم. وجود دارد کسب و کار ولع مصرف این نوع محتوا برای وب سایت خود را به موفقیت! وب سایت کسب و کار آغاز خواهد شد دریافت ترافیک با کیفیت از هر وب سایت است که نوشته های خود را به شرکت ماده(s)! در حال حاضر وجود دارد یک بیانیه قوی.

انجام: شامل آدرس خود را (www.) در هر قطعه از مواد شما نسخه قابل چاپ – هر قطعه از سنتی تبلیغات شما در حال حاضر برای پرداخت!

هر هفته من به عنوان خوانده شده از طریق های مختلف روزنامه ها و مجلات – من نمی توانم باور کنم که چگونه بسیاری از کسب و کارهای فراموش نکنید که برای قرار دادن آدرس وب سایت در تبلیغات آنها برای پرداخت است. شما پرداخت دیگران بزرگ برای یک چهارم صفحه تبلیغ یا هر چیز دیگری و پس از آن هرگز ذکر است وب سایت شما!?! که باز 24/7/365 – که تریبون است فقط در اطراف برای دو روز! شروع بازاریابی خود را بازگشت سرمایه گذاری در سمت راست وجود دارد!

نکته: پیشنهاد یک وب سایت تنها در ارتقاء و یا کوپن در تبلیغات خود برای تولید بیشتر علاقه و ترافیک خاص خود را ارائه صفحات وب!

انجام: درخواست بازدید کنندگان به “سایت شما” و یا “ارسال به دوستان” و یا “ارسال این مقاله برای یک دوست”…

بازدید کنندگان خود را همیشه نمی فکر می کنم از آن پس فقط آنها را بپرسید ؟ بوک مارک ها نه تنها افزایش بازدید کنندگان بازگشت اما آنها نیز به شما رای اعتماد در ارائه چیزی ارزشمند… حتی اگر که یک سفر بازگشت! این نمی شود پررنگ و نفرت انگیز یا, یک دکمه ساده گفت: “تماس با ما” انجام خواهد شد بر روی هر وب سایت کسب و کار.

انجام: صبور باشید. تمام موتورهای جستجو و دایرکتوری های مختلف زمانبندی برای به روز رسانی و تغییرات جدید ارسالی.

پس از ایجاد تغییرات و یا اضافه شده به سایت شما اجازه می دهد تا 90 روز پس از ثبت اولیه برای نتایج واقع بینانه برای شروع نمایش در موتورهای جستجو و دایرکتوری ها جستجو.

داشتن دسته خود را آنلاین است که بیش از یک چند کلمات کلیدی. آیا فقط می گویند شما انجام تمام این چیزها!

انجام: بروید و بررسی کنید!

نکته: برو و دوباره چک کنید!

چرا که اگر شما انجام بهترین خود را با این چند پیشنهاد – وب سایت خود را نشان می دهد تا بالاتر در نتایج جستجو را برای کسانی که مربوط به شرایط شما انتخاب شده است. شما صدها نفر از وب سایت های آینده و بیشتر بازدید کننده واجد شرایط بیش از حد. وجود دارد خیلی بیشتر به شما داشتن دسته آنلاین, اما هر کسب و کار باید به کارگیری این “سطح یک” مفاهیم بازاریابی.

وجود دارد در حال حاضر ما می تواند به توقف تصور کنید که موتورهای جستجو کامل هستند.

موفق باشید.

نوشته شده و توسط کپی رایت © اسکات Sedwick

http://www.hyperformancemedia.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید