خلاصه ای از Concrete5, سیستم مدیریت محتوا

[ad_1]

هر سازمانی امروزه دارای گزینه ای برای انتخاب از طیف گسترده ای از منبع باز سیستم های مدیریت محتوا. برخی از سیستم های مدیریت محتوا محبوب هستند در حالی که دیگران کمتر شناخته شده است. اما برخی از کمتر شناخته شده سیستم های مدیریت محتوا مانند Concrete5 آمده با یک آرایه از ویژگی های ساده توسعه و مدیریت انواع وب سایت و نرم افزار وب.

به عنوان یک منبع باز سیستم مدیریت محتوا (CMS) Concrete5 کاربران کمک می کند تا برای محدود کردن توسعه وب سایت و مدیریت هزینه. در همان زمان آن را ساده وب توسعه نرم افزار و مدیریت با ارائه چندین ویژگی های قوی همراه با جامعه و حمایت از سرمایه گذاری. این ویژگی را بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند Concrete5 به دیگر سیستم های مدیریت محتوا محبوب.

درک ویژگی های مهم Concrte5 CMS

تم افزودنیهای فایرفاکس و الحاقات

Concrete5 را قادر می سازد توسعه دهندگان وب برای طراحی وب سایت به سرعت با استفاده از تعدادی از رایگان و تجاری ابزار. به همین ترتیب توسعه دهندگان به راحتی می توانید اضافه کردن قابلیت به برنامه های تحت وب با استفاده از چند رایگان و تجاری add-ons. تم ها و اضافه کردن فایرفاکس فعال کردن توسعه دهندگان برای ساخت وب سایت های سفارشی به سرعت و بدون نوشتن کد اضافی. در همان زمان توسعه دهندگان می توانند گسترش CMS با استفاده از سازمانی مانند پسوند بین المللی, HTML, صادر کننده و چند مرحله محتوای گردش کار.

ویرایشگر محتوا

ویرایشگر محتوای ارائه شده توسط Concrete5 کمک می کند تا برنامه نویسان برای سفارشی کردن وب سایت با توجه دقیق به نیازهای کسب و کار. WYSIWYG ویرایشگر محتوای بیشتر توسعه دهندگان را قادر می سازد به سفارشی کردن وب سایت بدون نوشتن و یا اصلاح کد. آن را بیشتر می آید با ویژگی های قوی در زمینه ویرایش آسان تم کنترل و پویا اشکال. برنامه نویسان و حتی گزینه ای برای کشیدن و رها کردن بلوک مطالب در یک قالب.

ویرایشگر سبک

Cocrete5 توسعه دهندگان را قادر می سازد به سفارشی طراحی وب سایت با استفاده از انواع فونت های طرح بندی رنگ. توسعه دهندگان بیشتر می توانید ویرایش این عناصر با استفاده از ویرایشگر سبک ارائه شده توسط سیستم مدیریت محتوا. ویرایشگر سبک بیشتر ساده سفارشی سازی وب سایت با ارائه ویژگی های مانند ویرایشگر تصویر, فیلم, گالری, بلوک پشته قالب و طرح بندی صفحه.

بهینه سازی تلفن همراه

Concrete5 اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای بهینه سازی وب سایت برای دستگاه های تلفن همراه با اتخاذ طراحی وب سایت پاسخگو. توسعه دهندگان بیشتر می توانید ایجاد صفحات وب نگاه خوب بر روی دستگاه های مختلف با استفاده از HTML, CSS و جاوا اسکریپت است. همچنین آنها می توانند با بهینه سازی برنامه های تحت وب برای دستگاه های تلفن همراه توسط availing ویژگی های ارائه شده توسط Concrete5 – تصاویر پاسخگو, پاسخگو, طرح پاسخگو, تصویری و تلفن همراه ناوبری/menus.

فرم ساز

Concrete5 کاربران را قادر می سازد برای سرعت بخشیدن به دیجیتال کمپین های بازاریابی با ایجاد فرم نظرسنجی به صورت پویا. برنامه نویسان می توانند با استفاده از فرم ساز های ارائه شده توسط سیستم مدیریت محتوا برای ایجاد اشکال و نظر سنجی بدون نوشتن کد اضافی. کاربران بیشتر می توانید جمع آوری داده های کاربر موثر تر توسط availing ویژگی های ارائه شده توسط فرم ساز – سفارشی فرم, اعتبار سنجی فرم, تشخیص خطا و کشیدن و رها کردن.

یکپارچه ابزار گزارش

Concrete5 نیز همراه با ابزار برای تولید انواع یکپارچه ، این اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد انواع گزارش با استفاده از یک رابط واحد. مدیران وب سایت می توانید با استفاده از رابط برای تولید گزارش بر اساس فرم, نتایج نظرسنجی, نتایج, خطای ورود به سیستم کاربر در جلسه پیگیری آمار و ایمیل سیستم ورود به سیستم. این گزارش کمک به مدیران برای تسریع فرآیند تصمیم گیری و نظارت بر کمپین های بازاریابی موثر تر است.

ویژگی های امنیتی

ویژگی های امنیتی ارائه شده توسط Concrete5 کمک می کند تا توسعه دهندگان برای محافظت از نرم افزار وب سایت های مختلف هدف حملات امنیتی. توسعه دهندگان به راحتی می توانید افزایش سایت های امنیتی توسط availing ویژگی های مانند تصویر امنیتی تایید ایمیل تایید مطالب SSL اجرای دادگاه تفتیش و ورود تاریخ گرفتن. آنها همچنین دارای گزینه ای برای نادیده گرفتن امنیت به طور پیش فرض تنظیمات CMS بدون تغییر هسته ی اصلی آن معماری است.

مدیریت کاربران و مجوز های

Concrete5 بیشتر افزایش امنیت وب سایت اجازه می دهد مدیران به ایجاد چندین حساب کاربری و اعمال محدودیت دسترسی. بر اساس سیاست های سازمان خود را یک مدیر می تواند در ایجاد گروه های, پروفایل, ویژگی های محرومیت و سفارشی تک صفحات. به همین ترتیب آنها می توانید هر صفحه وب در دسترس برای کاربران خاص و گروه. همچنین آنها می تواند باعث حوادث بر اساس گردش در برابر ذخیره مجوز است.

وبلاگ ها و اظهار نظر

Concrete5 می آید با ویژگی های به منظور تسهیل سازی وبلاگ و بحث آنلاین. کاربران به راحتی می توانید ادغام برنامه ریزی وبلاگ به وب سایت خود را توسط availing ویژگی های مانند موضوعات, نویسندگان متعدد, ارسال, گزینه های صفحه نمایش و RSS syndication. به همین ترتیب آنها می توانند با استفاده از یکپارچه سیستم اظهار نظر ارائه شده توسط Concrete5 تا متوسط هر فرد نظرات و رشته موثر است.

ادغام اجتماعی و SEO

Concrte5 کمک می کند تا کاربران برای منحرف کردن ترافیک به وب سایت خود را از موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی است. کاربران به راحتی می توانید افزایش رتبه بندی موتور جستجو و دید وب سایت خود را توسط availing آرایه ای از ویژگی های SEO ارائه شده توسط سیستم مدیریت محتوا – نقشه سایت XML توضیحات متا تگ عنوان صفحه Url های سفارشی و انبوه SEO صفحه updater. به همین ترتیب آنها می توانند با استفاده از به اشتراک گذاری اجتماعی پلاگین های ارائه شده توسط Concrete5 به ادغام با وب سایت های محبوب سیستم عامل شبکه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و Google+.

اما Concrete5 مانند دیگر سیستم های مدیریت محتوا خود کاستی. به عنوان مثال آن را افزایش می دهد وب توسعه نرم افزار هزینه نیاز شرکت به خرید تجاری add-ons. این شرکت هنوز هم می تواند استفاده از Concrete5 برای ساخت و مدیریت انواع برنامه های کاربردی وب هموار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *