خط تولید دستکش یک بار مصرف دربندرعباس راه اندازی شد

[ad_1]

معاون امور نظارت، بازرسی وحمایت از حقوق مصرف کنندگان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت: با شروع  این واحد تولیدی روزانه بیش از ۱۰ هزار و سالانه بیش از ۸۶۴ تن دستکش یکبار مصرف تولید و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
عبدالرضا پیروی منش در این راستا افزود: با راه اندازی این واحد تولیدی، نیاز هرمزگان به دستکش رفع می شود و شهروندان می توانند این محصول را از فروشگاه های بزرگ و واحدهای صنفی مراکز عرضه تهیه کنند. 
وی بیان داشت: درپی شیوع بیماری کرونا مجموعه اقتصادی هرمزگان تمام تلاش خود را برای راه اندازی این خط تولید بکاربرده و در کمترین زمان ممکن، تولید دستکش یک بار مصرف در استان راه اندازی نمود.

۸۰میلیارد ریال سرمایه گذاری برای اجرای خط تولید دستکشرییس اداره صنایع غیرفلزی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، سرمایه گذاری صورت گرفته برای راه اندازی این واحد تولیدی را افزون بر ۸۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
مریم معماری افزود: با راه اندازی این واحد تولیدی زمینه اشتغال مستقیم ۱۵ نفر فراهم شد.
وی بیان داشت: در کنار این واحد تولیدی، سالانه هفت هزار و ۲۰۰ تن فیلم تک لایه عریض کشاورزی از پلی اتیلن، ۵هزار و ۷۶۰ تن کیسه بدون بافت پلاستیکی یک لایه از پلی اتیلن و ۲هزار و ۴۰۰ تن ظروف پلی پروپیلن نیز تولید می کند.
خط تولید دستکش یک بار مصرف نایلکس صباکار یلدای سهند در شهرک صنعتی شماره یک بندرعباس مستقر است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید