خطا در زمان اجرا 429 رفع – من چگونه می توانم حذف خطا در زمان اجرا 429 فورا?

[ad_1]

خطا در زمان اجرا 429 یکی از رایج زمان اجرا خطا در سیستم ویندوز است. آن است که مربوط به دفتر برنامه های کاربردی بر روی کامپیوتر شما. خوشبختانه شما می توانید چیزی به خودتان برای رفع زمان اجرا خطا 429 با راهنمایی به عنوان زیر. این مشکل می تواند حل شود به سرعت.

نکته اول برای حذف خطا در زمان اجرا 429 است به ثبت نام مجدد رجیستری از برنامه های کاربردی. قبل از آن لطفا مطمئن شوید که شما قادر به راه اندازی برنامه های دفتر خود را. مثلا به ثبت نام مجدد مایکروسافت آفیس اکسل کلیک کنید “شروع”–“اجرا” و پس از آن نوع در C:Program Files/Microsoft Office/Office/Excel.exe /regserver و OK را فشار دهید. شما باید دوباره ثبت نام تمام برنامه های دفتر یکی یکی تا در زمان اجرا خطا 429 از بین می رود.

دوم راهنمایی برای رفع خطا در زمان اجرا 429 به اجرا اسکن امنیتی بر روی کامپیوتر شما. برخی virus خواهد خسارت سیستم و فایل نرم افزار به طوری که زمان اجرا خطا نمایش داده می شود اغلب. شما تا به حال بهتر است نصب یک برنامه ضد ویروس برای جلوگیری از زمان اجرا خطا رخ می دهد بر روی کامپیوتر شما.

همچنین شما می توانید سعی کنید برای رفتن به مایکروسافت ویندوز اسکریپت به روز رسانی صفحه به رفع خطا در زمان اجرا 429. از آنجا, شما نیاز به دانلود مایکروسافت به روز رسانی نصب و راه اندازی file سپس به دنبال جادوگر نصب و راه اندازی و به روز رسانی برنامه های دفتر. این مشکل می تواند ثابت با این روش.

بسیاری از کاربران PC را انتخاب کنید به حذف و نصب مجدد تمام برنامه های دفتر هنگامی که آنها روبرو می شوند زمان اجرا خطا 429. اما گاهی اوقات آن را به درستی کار نمی کند اگر خطا 429 موضوع ناشی از خراب رجیستری ویندوز. و آن را نیز یک بار مصرف راه را برای بسیاری از مردم است.

به نظر من مهم ترین و موثرترین راه برای رفع و جلوگیری از زمان اجرا خطا برای اجرای رجیستری رایگان اسکن سیستم خود را به طور منظم. البته برنامه های امنیتی می تواند به شما کمک کند حذف اما آنها قادر به تعمیر خراب رجیستری. در چنین شرایطی نرم افزار تمیز کردن رجیستری به شما کمک کند شناسایی و تعمیر خطاهای رجیستری های خراب رجیستری و گم رجیستری به منظور رفع نه تنها در زمان اجرا خطا 429 بلکه دیگر زمان اجرا خطا است. اگر شما همچنان به اجرای این سیستم آسیب دیده و نمی تمیز کردن رجیستری ویندوز در زمان این خطر بالقوه را به شما بیشتر مشکلات حتی سقوط سیستم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید