حمیداوی دغدغه‌های جامعه فوتبال خراسان رضوی را بشنود

[ad_1]

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی هیات فوتبال خراسان رضوی، محسن حیدری همزمان با مراسم معرفی مهدی رحمتی به عنوان سرمربی جدید شهرخودرو در خصوص تغییر کادر فنی تیم فوتبال این تیم گفت: در این خصوص که حمیداوی به عنوان مالک باشگاه شهرخودرو حق دارد در تصمیماتش منافع خود و باشگاه را در نظر بگیرد، شکی نیست و هیچکس به اندازه ایشان نگران باشگاه نیست ولی به هر حال جامعه فوتبال خراسان دغدغه‌هایی دارد که به نظر من بهتر است نسبت به این‌ها بی‌تفاوت نباشد. چرا که خودش هم همیشه اذعان دارد با اینکه مالکیت شهرخودرو در اختیار اوست، صاحبان اصلی این تیم هواداران و جامعه فوتبال استان هستند و بدون حمایت آن‌ها موفقیت حاصل نخواهد شد.
وی افزود: حمیداوی اکنون راحت می‌تواند نسبت به دغدغه‌های موجود پاسخگو باشد تا نگرانی‌ها در جامعه فوتبال رفع گردد. مهدی رحمتی به عنوان یکی از بزرگترین دروازه‌بانان این کشور بسیار قابل احترام است، ولی این نگرانی وجود دارد با توجه به عدم وجود سابقه مربیگری، آیا ایشان می‌تواند سرمربی تیم باشد؟ جامعه فوتبال استان نگران است خدای ناکرده سرنوشت تلخ ابومسلم و پیام و سیاه جامگان در انتظار شهرخودرو باشد.
حیدری ادامه داد: حمیداوی مالک این باشگاه است اما پشت تیم شهرخودرو، فوتبال یک استان و سابقه چندین دهه است و نباید اینقدر راحت از بین برود.
دبیر هیات فوتبال استان خراسان رضوی گفت: نکته دوم این است که با احترام به تمام بزرگانی که رحمتی برای کادر فنی خود انتخاب کرده، آیا هیچ امکانی وجود نداشت که کسانی از فوتبال استان در این کادر فنی جای بگیرند؟ این بی‌انصافی در حق فوتبال خراسان است و به نظر من این موضوع هنوز قابل حل است. جای مربیان باتجربه و جوان خراسانی در کادر فنی تیم فوتبال شهرخودرو خالی است، این موضوع قابل حل بوده و لازم است حمیداوی در این خصوص ورود پیدا کند.
وی با بیان اینکه دغدغه‌های مطرح شده نگرانی‌های هیات فوتبال استان نیز هست، افزود: بهتر بود حمیداوی قبل از انتخاب سرمربی با هیات فوتبال مشورت می‌کرد اما به هر حال ما کنار ایشان و تیم خواهیم بود و از ایشان می‌خواهیم با توضیح دلایل انتخاب خود جامعه فوتبال استان و مردم فوتبال دوست خراسان را مثل گذشته با تیم همراه کند و با عملکرد کادر فنی این دغدغه‌ها رفع شود و فصل آینده اتفاقات خوبی در انتظار شهرخودرو باشد.
مهدی رحمتی امروز به عنوان سرمربی جدید تیم شهرخودرو جانشین سهراب بختیاری زاده شد و حسین بادامکی نیز به عنوان سرپرست تیم معرفی گردید.

مراسم معرفی رحمتی بدون حضور فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه و در زمین تمرینی شهرخودرو در مشهد برگزار شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید