حل پروتکل راننده خطا برای Citrix

[ad_1]

هنگامی که یک مشتری-کاربر سعی می کند به اتصال به یک Citrix-انتشار نرم افزار گاهی اوقات آنها دریافت پیام خطا “نمی تواند اتصال به نرم افزار. Citrix پروتکل راننده خطا.”

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا شما ممکن است این خطا را دریافت کنید. در این مقاله من توضیح دهید که چگونه شما می توانید بررسی و در نهایت رفع این مشکل در حال اجرا را از طریق یک سری از مراحل است.

شایع ترین دلیل برای دریافت این خطا این است که سرور پایین رفته است.

بررسی تمام سرویس دهنده ها در این برنامه منتشر شده. شما می توانید پینگ همه سرور? اگر بله, شما می توانید RDP به تمام سرورهای? اگر وجود دارد یک فایروال بین کلاینت و سرور را چک کنید فایروال سیاهههای مربوط به دیدن اگر هر گونه اتصالات مسدود شده است.

اگر وجود دارد یک نرم افزار firewall در حال اجرا بر روی مشتری و یا بر روی سرور غیر فعال کردن نرم افزار فایروال برای دیدن اگر این مشکل برطرف شود.

ببینید اگر شما telnet از مشتری برای هر سرور بر روی پورت 1494. اگر نه راه اندازی مجدد سرور. اگر که کار نمی کند تمدد اعصاب شنونده بر روی سرور.

گام بعدی این است که برای بررسی در eventvwr (event log viewer) در تمام سرویس دهنده ها در این برنامه منتشر شده. شما می توانید ببینید هر سیاهههای مربوط و گفت یک مسئله وجود دارد با Citrix license server مانند رویداد شناسه 1004 یا 1003? اگر بله با مراجعه به Citrix مقاله CTX564283 برای رفع این خطا است.

اگر “جلسه قابلیت اطمینان” (Common Gateway Protocol یا CGP) در حال اجرا است آن را غیر فعال کنید و اقدام به اتصال دوباره. اگر شما می توانید پس از غیر فعال کردن جلسه و قابلیت اطمینان پیدا کردن آنچه در فایروال پورت جلسه پايايی آن با استفاده از Citrix کنسول و مطمئن شوید که فایروال پورت باز است بین کلاینت و سرور. دوباره, شما می توانید از راه دور به آن پورت از کلاینت به سرور.

اگر شما در حال اتصال از طریق http (رابط وب یا پروتکل http در یک.ica فایل) سعی کنید غیر فعال کردن اینترنت هر پروکسی سرور شما ممکن است پیکربندی خود را در اینترنت اکسپلورر تنظیمات. همچنین, مطمئن شوید که “به طور خودکار تشخیص تنظیمات” انتخاب نشده است از IE > Tools > Internet Options > Connections > LAN settings > تنظیمات شناسایی خودکار.

ممکن است مشکل از ویندوز مشخصات کاربر موضوع است.

ورود به دستگاه مشتری با شناسه کاربری و سعی کنید برای اتصال به Citrix برنامه منتشر شده. اگر شما می توانید این موضوع باید ویندوز مشخصات مربوط. اگر شما نمی توانید اتصال وجود دارد به احتمال زیاد یک مسئله با مشتری و ماشین آلات.

به روز رسانی به Citrix با نسخه کلاینت. رفتن به Citrix بخش دانلود و دانلود و نصب آخرین Citrix receiver برای ماشین شما. اگر شما با استفاده از.ica, فایل, باز کردن فایل با notepad و به دنبال خط که می گوید ProxyType=خودکار و تغییر این به ProxyType=هیچ.

بعد شما می توانید سعی کنید به راه اندازی مجدد تمام سرور در Citrix منتشر شده نرم افزار.

همچنین می تواند یک ایده خوب برای اجرای ویندوز مایکروسافت به روز رسانی به نصب آخرین سرویس پک و hotfixes برای سیستم عامل مایکروسافت. همچنین مطمئن شوید که شما دانلود و نصب آخرین Citrix hotfixes. (چه یک hotfix? در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک تعمیر سریع مهندسی (QFE) به روز رسانی آن است که یک تجمعی بسته حاوی یک سری از فایل های مورد استفاده برای پرداختن به یک مشکل خاص در یک محصول نرم افزار – کسانی که مزاحم اشکالات نرم افزار.)

در نهایت اگر هیچ چیز دیگری کار کرده است در تلاش خود را برای حل Citrix پروتکل راننده خطا, نصب, آخرین, مایکروسافت سرویس پک و hotfixes در مشتری است. در صورتی که نتواند شما می توانید سعی کنید به نصب مجدد ویندوز کنید و سعی کنید برای اتصال به این نرم افزار منتشر شده از تازه نصب سیستم عامل.

موفق باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید