جستجوگرها Copywriting – فروش نامه با جستجوگرها در محل

[ad_1]

جستجوگرها Copywriting است یک اصطلاح مربوط به copywriting با جستجوگرها به عنوان یکی از عناصر کلیدی. SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است که این تعریف در دنیای اینترنت مربوط به هر یک از صفحات یا مقالات در وب سایت یا وبلاگ ها که نوشت با تکنیک های بهینه سازی برای موتور جستجو مقاصد بنابراین که صفحات خاص به راحتی می توانید پیدا کردن در او موتور جستجو برای جستجو های خاص و شرایط شناخته شده به عنوان کلمه یا کلمات کلیدی بنابراین در طول زمان آن را به دست آوردن محبوبیت به دست آوردن بیشتر خواهد شد و در صفحه اول موتور جستجو (مثلا گوگل) برای کلمات کلیدی مرتبط جستجو و در نتیجه قرار گرفتن در معرض بیشتر در وب است.

بحث در مورد آنچه که در جستجوگرها است که فراتر از محدوده این مقاله است اما ما می توانید ببینید که کلمات کلیدی اصلی قطعات در جستجوگرها.

حرفه ای فروش نامه ساختار مناسب با عناصر اساسی (تیتر, بدن, بسته شدن و غیره.), و آن را تا حد زیادی افزایش شانس خود را برای قرار گرفتن در معرض بیشتر اگر ما ترکیب عناصر SEO copywriting است.

برای مثال اجازه دهید من را وابسته به بازاریابی موضوع. در صورتی که شما نمی دانید بازاریابی وابسته است که شرایط برای هر کسی که تبدیل شدن به یک وابسته (به معنی نمایندگی) برای افراد دیگر محصول و به دست آوردن کمیسیون از فروش خود را در تلاش های فروش به اتمام است. محبوب ترین سهامداران پورتال clickbank است که در آن شما می توانید تبدیل شدن به وابسته به خود را به صورت رایگان و می تواند به فروش هزاران محصول با کمیسیون فروش 50 ٪ و یا حتی 75 درصد و بیشتر در هر فروش.

شما پس از تبدیل شدن به یک وابسته به شما چند را انتخاب کنید محصولات شما می خواهید به فروش اجازه می دهد می گویند یکی از محصول شما به فروش است “ریکی بر اساس مراقبه” محصول فقط برای مثال تنها. به منظور فروش این محصول یکی از موثر ترین راه این است که به نام دامنه خود را که از نزدیک مربوط به محصول شما به فروش برساند و پس از آن ساخت یک صفحه فرود (فروش صفحه و یا صفحه فشار بستگی دارد اهداف خود را). گام بعدی این است که ترویج صفحات فروش خود را با استفاده از پرداخت هر کلیک تبلیغات و یا بازاریابی مقاله و یا هر دو. با انجام آن به مراحل شما دریافت بازدید کننده به صفحه فروش خود را.

برای بازاریابی مقاله و PPC و همچنین برای فروش صفحات شما نیاز به انجام تحقیقات کمی در چند بهترین کلمات کلیدی که شما می توانید تبلیغات خود را, مقالات و صفحات فروش. برای انجام این کار شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی گوگل ابزار در این مثال ریشه کلمه کلیدی می تواند ریکی یا مدیتیشن و یا هر دو. کلمات کلیدی گوگل ابزار بسیار عالی ابزار و آن را 100 ٪ رایگان است.

ما در حال حاضر بسیاری از بازدید کنندگان خود را از تبلیغات و مقالات و اما کسانی که بازدید کنندگان تنها معنی دار اگر آنها را خرید و یا اشتراک در فروش ما صفحه. به منظور انجام این کار شما باید یک ساختار نامه های فروش است که می تواند به گرفتن توجه بازدید کنندگان و آنها را نگه دارید خواندن تمام راه را به تصمیم خود را.

مناسب فروش صفحات خواهد شد که عناوین خوب (با توجه, تیتر, تیتر و همچنین اضافی تیتر فرعی) خوب بدن (شامل تمام ویژگی های و مزایای گلوله نوع جملات مشکل حل اظهارات و غیره.) و خوب بسته شدن اظهارات (از جمله P. S اظهارات حقوقی تضمین بازگشت پول و غیره.).

در کنار آن استاندارد ساختار صفحات فروش قرار دادن استانداردهای SEO در فروش صفحات را افزایش می دهد شانس بیشتری مواجهه و شانس ذکر شده در موتور جستجو صفحه اول برای کلمات کلیدی خاص قوانین و مقررات مربوط به محصول است که شما فروش. برخی از صفحات فروش نرم افزار می تواند کمک به انجام کار حرفه ای و همچنین سریعتر است.

شما می توانید با استفاده از هر چیزی برای کمک به شما در تلاش خود را در جستجوگرها copywriting است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید