جستجوگرها نکات برای موفقیت در مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها

[ad_1]

هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید نیاز به این تصمیم شما نیاز به تصمیم بگیرید که دقیقا چه شما در حال تلاش برای رسیدن به.

احتمال است که شما مطالب تکراری و یا شما می خواهید به تغییر URL از یک صفحه. اگر نه از این امر به شما, سپس شما احتمالا خواندن این مقاله اشتباه.

اگر شما در حال تلاش برای تغییر آدرس صفحه خود را و سپس شما به طور موثر در حال حرکت آن را به یک مکان جدید برای این کار شما باید با استفاده از 301 “به طور دائم منتقل شده” هدر وضعیت بگویید عنکبوت موتور جستجو که در آن صفحه وب خود نقل مکان کرد بیش از حد. این خواهد شد و سپس خود را حذف صفحه و با تصویب هر گونه اقتدار لینک به صفحه ای که از آن نقل مکان کرد بیش از حد.

شما فقط باید با استفاده از تگ متعارف اگر شما بیش از یک نسخه از همان صفحه ایندکس شده در گوگل. برای مثال اگر /index.php ؟ action=true نشان داد دقیقا همان محتوای درسی را به عنوان index.php و هر دو صفحات ایندکس شده در گوگل پس از آن شما می توانید جریمه برای داشتن محتوای تکراری. برچسب متعارف با این نسخهها کار به عنوان یک ابزار پیشنهاد گفتن گوگل که نسخه ای از این صفحه شما می خواهید برای ایندکس می شود تا صفحات دیگر (همان صفحه) دریافت خواهد شد نادیده گرفته شود.

شما می توانید اضافه کردن یک تگ متعارف با قرار دادن این کد در بخشی از سند HTML:

<link rel = canonical href = your-website />.

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف شما می توانید اضافه کردن یک 301 دوباره مستقیم. این بستگی دارد که چه نوع سرور شما. رایج ترین راه برای انجام این کار این است که با استفاده از PHP و یا با استفاده از یک.فایل htaccess. این به راحتی می توان در اینترنت یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید