جستجوگرها برای وب سایت های وردپرس

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک بخش حیاتی از هر وب سایت است. در این مقاله من خواهد شد در حال حاضر چند راهنمایی در مورد چگونه به انجام جستجوگرها در یک وب سایت مبتنی بر وردپرس است.

وردپرس یک پلت فرم بزرگ برای ایجاد وب سایت به سرعت و به راحتی بدون نیاز به یک گورو در HTML و یا CSS. با تمام ویژگی های آن مانند ویرایشگر ساخته شده است در موتور جستجو دوستی و پلاگین های رایگان آن اجازه می دهد تا به شما امکان ایجاد یک وب سایت کامل در مورد یک روز!

در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونگی بهینه سازی وب سایت وردپرس خود را برای جستجوگرها:

نام دامنه – اکثر مردم درک نمی کنند چقدر مهم است برای به دست آوردن نام دامنه مناسب. نام دامنه مناسب را شامل کلمات کلیدی اصلی شما می خواهید برای رتبه بندی در موتورهای جستجو. برای مثال اگر وب سایت شما در مورد آموزش سگ استفاده از نام هایی مانند DogTrainingForPuppies.com یا DogTrainingSecrets.com. مطمئن شوید که کلمه کلیدی اصلی خود را بخشی از نام. اگر ممکن است محل آن را به عنوان نزدیک به عنوان ممکن است.

پلاگین SEO – وجود پلاگین های بزرگ در دسترس برای وردپرس در زمینه سئو:

  1. همه در یک جستجوگرها – این پلاگین اجازه می دهد تا شما را به ویرایش عنوان توضیحات متا و کلمات کلیدی برای صفحه اصلی خود را به عنوان به خوبی به عنوان صفحات فرد.
  2. نهایی Noindex, Nofollow, – برخی از صفحات در وب سایت شما (مانند تماس با ما سیاست حفظ حریم خصوصی شرایط و ضوابط ، نیازی به ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است. شما می خواهید موتورهای جستجو به تمرکز اصلی خود را (پول) صفحات در این صفحات نامربوط. با این افزونه شما می توانید مشخص کنید که کدام صفحه را باید “nofollow” و “noindex” برچسب ها.

تصاویر – اگر شما با استفاده از تصاویر در وب سایت شما نیست اشتباه دادن آنها نام عمومی مانند Pic1.jpg یا Pic2.jpg و غیره. به تصاویر و نام های معنی دار با استفاده از کلمات کلیدی مناسب در آنها. برای مثال نام هایی مانند dog-training-poodle.jpg یا dog-training-jump.jpg کمک خواهد کرد که موتور های جستجو بفهمند که سایت شما در چه مورد تمام شده است. مطمئن شوید که شما با استفاده از کلمات کلیدی در هر فرصتی به شما!

لنگر متن و بک لینک – بیشتر بک لینک سایت خود را محبوب تر از آن است و بیشتر از آن خواهد شد توسط موتورهای جستجو است. بک لینک هستند لینک با اشاره به وب سایت خود را از منابع خارجی مانند مقالات دیگر وبلاگ ها یا وب سایت. یک بخش مهم از backlink متن لنگر. برای مثال بیایید می گویند شما باید جمله زیر در یک مقاله:

برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزش سگ برای توله سگ اینجا را کلیک کنید.

در این مثال لینک “اینجا کلیک کنید” است که خود را در متن لنگر. مشکل این است که هنگامی که موتورهای جستجو در صفحه اول این لینک آنها را به برچسب آن را به عنوان “اینجا کلیک کنید”. خوب نیست. بیایید دوباره نوشتن جمله و تغییر لینک:

برای کسب اطلاعات بیشتر بررسی کنید آموزش سگ برای توله سگ برای راهنمایی…

در حال حاضر متن لنگر “آموزش سگ برای توله سگ” و لینک را نمایه تحت “آموزش سگ برای توله سگ”. خیلی بهتر است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید