جذابیتی که از دیدار فولاد و استقلال گرفته شد

[ad_1]

با منتفی شدن پرواز روز دوشنبه پاتوسی از آفریقای جنوبی دیگر می‌توان با اطمینان گفت که این بازیکن به دیدار برابر استقلال در روز چهارشنبه نخواهد رسید.

پیش از این نیز محمد علوی، سرپرست تیم فولاد خوزستان اعلام کرده بود ستاره آفریقایی این تیم قطعا به بازی برابر تیم سابق نمی‌رسد و در کنار ایوب والی مهمترین غایب سرخپوشان به شمار می‌رود.

پاتوسی بعد از دوران درخشان اما کوتاه در استقلال این تیم را ترک کرد و به تیم فوتبال بنی یاس رفت اما در لیگ امارات دوام نیاورد و در حالی که همه منتظر بودند به استقلال برگردد، با تعلل مدیران وقت این باشگاه سر از فولاد درآورد. انتظار می‌رفت او جدال جذابی مقابل تیم سابقش داشته باشد اما این جدال به خاطر شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های پرواز به تاخیر افتاد؛ شاید برای فصل دیگر.

پاتوسی در مدت زمان کوتاهی که برای فولاد بازی کرده توانسته ۲ گل حساس را به ثمر برساند. او همچنین فصل قبل در دیدار فولاد و استقلال که لباس تیم تهرانی را می‌پوشید موفق شد یک گل به ثمر برساند. دیداری که با برتری سه بر یک تیم شفر به اتمام رسید.

البته که شایعاتی مبنی بر اینکه پاتوسی احتمال دارد در ادامه فصل با فولاد همکاری نکند نیز به گوش می‌رسد.

استقلال نیز غایبان زیادی در این دیدار دارد که مهمترین آنها فرشید اسماعیلی، میلاد زکی‌پور، شیخ دیاباته، رضا آذری و مرتضی تبریزی هستند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید