تکنیک های SEO برای وردپرس وبلاگ ها

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از جستجوگرها قدرت ساخته شده به وردپرس. متاسفانه آن را نمی کند همه می آیند به طور پیش فرض است و شما ممکن است بدانید چه چیزی بهترین وقتی که می آید به قالب ها و گزینه های.

این بازی ساده و آسان به دنبال مقاله به طرح بسیاری از وردپرس جستجوگرها نکات که مردم اغلب فراموش نکنید که برای پیاده سازی (حتی معروف ترین وبلاگ نویسان) یا هنوز وارد در برای برخی از دلیل و یا دیگر.

اگر شما می خواهید برای دیدن سایت وردپرس خود را نشان می دهد تا در نتایج موتورهای جستجو شما در حال رفتن به مجبور به انجام یک کمی در صفحه بهینه سازی موتور جستجو.

Quick Facts

* وجود 55 میلیون وبلاگ وجود دارد اگر شما نمی ایستادگی کردن شما هیچ شانس.

* دوم برای اولین بار از یک بازدید کنندگان توجه است که مهم ترین.

* اصلی خود را در ترافیک باید به مقالات و نوشته های داخل وبلاگ خود نه صفحه اصلی.

* رتبه بندی موتور جستجو به شدت متکی بر کیفیت و کمیت از لینک به وبلاگ خود را زمانی که آنها تعیین رتبه بندی است.

* بهترین راه برای دریافت لینک طبیعی توصیه از دیگر وبلاگ نویسان و یا صاحبان وب سایت.

همه در یک جستجوگرها پلاگین

این پلاگین SEO طراحی شده است به شما بهترین گزینه های خارج از جعبه با این حال بسته به نوع بر روی وضعیت شما مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد و هیچ مجموعه ای از گزینه های مناسب برای هر سایت است. اگر شما تنها با استفاده از یک افزونه در سایت وردپرس خود را به این یکی. این یک پلاگین کوچک کمک خواهد کرد که سایت خود را Google friendly, و شما حتی نمی واقعا نیاز به دانستن آنچه شما انجام می دهند.

در منطقه تنظیم این افزونه مطمئن شوید که شما در سایت قرار عنوان در ساخت مطمئن شوید که کلمات کلیدی خود را در عنوان.

اضافه کردن 5 کلمات کلیدی در متا منطقه که مربوط به سایت شما است. انجام برخی تحقیقات کلمه کلیدی قبل از اینکه شما شروع خواهد شد و شما رانندگی ترافیک در هیچ زمان.

اضافه کردن یک پاورقی لینک

اگر شما به طراحی – theme editor منطقه شما یک محل برای ویرایش خود را در منطقه بالا و پایین صفحه. مطمئن شوید که شما با قرار دادن یک لینک در پایین صفحه. این لینک باید کلمه کلیدی متن لنگر را به عنوان قابل کلیک کردن بخشی از لینک شما.

بالا و پایین صفحه لینک شما را به یک لنگر متن لینک از هر صفحه از سایت شما از جمله تمام برچسب نوشته ها و صفحات. عنوان سایت خود را رشد می کند که خواهد شد بسیاری از لینک ها.

کلمات کلیدی در عنوان

هنگامی که شما در حال نامگذاری وب سایت شما آن را سرگرم کننده به ناز و یا زبان در گونه, اما اگر شما در حال تلاش برای رانندگی ترافیک به سایت خود آن را به بهترین استفاده از کلمه کلیدی خود را در عنوان خود را.

شما می توانید اضافه کردن کلمات قبل یا بعد از کلمه کلیدی خود را به عنوان حس بیشتر اما دریافت این عنوان در آن وجود دارد.

عنوان سایت خود را به آنچه که مردم را در نتایج موتورهای جستجو. آن را نیز نشان می دهد تا در بالا آبی هدر در گوگل. این یکی از مهم ترین چیزهایی است که موتورهای جستجو به دنبال در هنگام ارائه هدفمند کردن نتایج به یک جستجوگر.

تغییر پیوند یکتا

این یکی من می بینم بسیاری از مردم نه تنها مبتدیان, فراموش کردن را انجام دهد. یک لینک ثابت لینک به یک پست خاص یا صفحه ای که مردم می توانید استفاده کنید برای رفتن به طور مستقیم به آن صفحه خاص از سایت خود.

به طور پیش فرض ساختار لینک ثابت نمی خواهد کمک به تلاش های SEO شما. همه در همه ، شما می خواهید برای سفارشی کردن ساختار لینک ثابت برای نشان دادن عنوان پست شما پس از عنوان خود وبلاگ.

فقط رفتن به بخش مدیریت وردپرس خود را. در تنظیمات شما را ببینید یکتا منطقه است. در پایین لیست شما یک محل برای بررسی سفارشی. کلیک کنید و سپس در منطقه ارائه نوع /%postname%/ این را دریافت کنید کلمات کلیدی خود را برای هر پست در لینک ثابت. فقط مطمئن شوید که شما با استفاده از کلمه کلیدی خود را در عنوان پست.

وجود دارد که شما باید آن را سریع راهنمایی جستجوگرها خود را برای افزایش بهینه سازی onpage. آنها را نباید اما یک دقیقه به انجام اما شما متوجه یک تفاوت بزرگ هنگامی که آن را انجام داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید