تکذیب شد: کما رفتن علی لاریجانی به دلیل کرونا

[ad_1]

امروزه یکی از بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین مسائل جامعه جهانی انتشار و شیوع گسترده ویروس کرونا است ویروسی که مرز، جغرافیا، قومیت، قدرت اقتصادی، سیاسی و غیرسیاسی نمی‌شناسد به گونه‌ای که در ایران این ویروس موجب مرگ و مبتلا شدن شمار نسبتاً زیادی از مقامات و سیاستمداران کشور شده است این عامل باعث شد که بازار شایعه‌سازان گرم شود و اخبار کذبی مبنی بر مبتلا شدن و به کما رفتن بسیاری دیگر از مقامات و چهره‌های سیاسی معروف را در صفحات مجازی انتشار دهند.

شایعه:برخی منابع غیررسمی در ۱۵فروردین ۱۳۹۹خورشیدی خبری مبنی بر به کما رفتن علی لاریجانی رییس مجلس به دلیل بیماری کرونا منتشر شد. این شایعه در حالی منتشر شد که در ۱۴فروردین ۱۳۹۹خورشیدی اداره کل اخبار مجلس شورای اسلامی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که علی لاریجانی رییس مجلس به ویروس کرونا مبتلا شده است.

پاسخ به شایعه:بهروز نعمتی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی شایعه به کما رفتن رئیس مجلس را تکذیب کرد وی اظهار کرد: علی لاریجانی در پی ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد و من امروز عصر و همچنین حدود ساعت ۱۰ امشب تلفنی با ایشان گفت‌وگو کردم. بنابراین شایعه منتشر شده درباره به کما رفتن رئیس مجلس صحت ندارد. ایشان در منزل مشغول مداوا است و حالشان از دیروز بهتر است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید