توقف استقلال در مشهد با پشت پای «ارسلان» و نوک پای «رحمتی»

[ad_1]

از ساعت ۲۰ امشب (پنجشنبه) در هفته بیست و هشتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران، شهر خودرو در ورزشگاه آزادی امام رضا (ع) به مصاف استقلال تهران رفت.

استقلالی‌ها پس از ۲ پیروزی ارزشمندی که برابر تیم‌های پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان به دست آوردند به دنبال این بودند تا با پیروزی و کسب سه امتیاز کامل جایگاهشان را در رتبه دوم جدول تثبیت کنند.

شهر خودرو با سهراب بختیاری‌زاده در چند بازی گذشته امتیازات مهمی را از دست داده بود و می‌خواست در این جدال خانگی برنده از زمین خارج شود تا همچنان امیدهایش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا حفظ کند.

در نهایت ۲ تیم به تساوی رسیدند تا امتیازات میان استقلال و شهر خودرو تقسیم شود.

 در دقیقه ۱۰ ضربه ایستگاهی هرویه‌ میلیچ‌ به تیرک دروازه شهر خودرو برخورد کرد تا دروازه رحمتی بسته بماند.

در دقیقه ۱۲ شوت از راه دور محمد قاضی به صورت ناقص توسط حسینی دفع شد اما توپ برگشتی توسط مدافعان آبی‌پوش دفع شد.

در دقیقه ۲۲ سانتر بازیکنان شهر خودرو از جناح راست با  اشتباه سید حسین حسینی همراه و نزدیک بود کار دست استقلال بدهد اما شانس با دروازه‌بان آبی‌پوشان یار بود که این فرصت از دست رفت.

در دقیقه ۲۶ ارسال کرنر میلیچ‌ با ضربه سر خطرناک علی کریمی همراه شد اما محمد آقاجانپور توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

در دقیقه ۳۳ اشتباه استقلالی‌ها در خط دفاعی باعث شد تا حسین مهربان در محوطه جریمه آبی‌پوشان صاحب توپ شود و با شوتی محکم دروازه سید حسین حسینی را باز کند.

در دقیقه ۳۹ حسن مهربان در محوطه جریمه استقلال سرنگون شد و مربیان و بازیکنان شهر خودرو اعتقاد به خطای پنالتی داشتند اما داور بازی دستور به ادامه بازی داد که اعتراضات سهراب بختیاری‌زاده باعث شد کارت زرد بگیرد.

در دقیقه ۵۰ ضد حمله خطرناک شهر خوردرو نزدیک بود این تیم را برای بار دوم صاحب گل کند اما پاس عجولانه خلعتبری باعث شد قاضی در موقعیت آفساید قرار بگرد.

در دقیقه ۵۶ ارسال فرشید اسماعیلی از جناح چپ پس ار برخورد به مدافعان شهر خودرو به ارسلان مطهری رسید تا این بازیکن با ضربه پشت پای زیبا دروازه رحمتی را باز کند.

در دقیقه ۵۹ روی غافلگیری مدافعان استقلال امین قاسمی نژاد در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد اما ضربه زیبای این بازیکن به تیرک خورد.

در دقیقه ۶۰ امین قاسمی نژاد که روز خوبی را پشت سر گذاشته بود شوت خوبی را به سمت دروازه استقلال زد اما سید حسین حسینی با واکنش عالی توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۷۰ استقلال در یک پنالتی جنجالی که با اعتراض فراوان شهرخودری‌ها همراه بود موفق شد توسط شیخ دیاباته دروازه رحمتی را باز کند.

در دقیقه ۷۳ محمدرضا خلعتبری از روی یک ضربه ایستگاهی به زیبایی دروازه حسینی را گشود.

در دقیقه ۹۶ مهدی قائدی در مصاف تک به تک می‌توانست دروازه شهر خودرو را باز کند اما ضربه کم دقت او با واکنش رحمتی راهی کرنر شد.

پیش از شروع بازی بازیکنان استقلال برخورد گرمی با سید مهدی رحمتی داشتند و با او به خوش و بش پرداختند.

محمد نوری‌فرد مدیر رسانه‌ای استقلال که چند پیش از سمت خود برکنار شده بود در سفر به مشهد استقلال را همراهی کرد تا بازگشت دوباره‌ای به این باشگاه داشته باشد.

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، میلاد زکی‌پور(ارسلان مطهری)،(فرشید باقری)، مسعود ریگی‌، فرشید اسماعیلی(سینا خادم پور)، عارف غلامی، علی کریمی، شیخ دیاباته، روزبه چشمی، وریا غفوری، هرویه میلیچ‌(محمد دانشگر)‌ ‌و مهدی قایدی

ترکیب شهر خودرو:

سیدمهدی رحمتی، محمد آقاجانپور، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد(روح‌الله سیف‌اللهی)، حسین مهربان، امید منصوری، میلاد سرلک، محمد قاضی و محمدرضا خلعتبری

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید