توضیح لینک های متعارف عناصر

[ad_1]

یکی از مهم ترین تحولات در وب شده است علاوه بر این از لینک های متعارف ، این عنصر ارائه شده به عنوان بخشی از HTML ساخت یک لینک دیده می شود به عنوان: rel=”متعارف” و در محل برای کمک به جلوگیری از هر گونه موارد از محتوای تکراری. برای تعدادی از دلایل این بسیار مهم است.

متعارف توضیح داد

در حالی که متعارف است در محل و افتخار توسط گوگل! و بینگ چند درک هدف آن است. هدف اصلی این است که همانطور که در بالا برای جلوگیری از موضوعات تکراری محتوا بر روی یک وب سایت است.

در برخی موارد همان صفحه باشد در خدمت از دو ظاهرا مکان های مختلف بر روی یک وب سایت است. متعارف عنصر کمک می کند تا موتورهای جستجو برای تعیین کدام یک از این صفحات اصلی است. این اجازه می دهد تا موتورهای جستجو و سپس به تخفیف و یا چشم پوشی از صفحه های تکراری و همچنین به درستی رتبه بندی صفحه اصلی.

لازم به ذکر است که متعارف است که اغلب در مقایسه با استفاده از 301 redirect

چگونه به استفاده از متعارف?

آن را بسیار آسان به پیاده سازی rel=”canonical” تگ به یک وب سایت HTML code. برای کسانی که چاپ و نشر در وبلاگ خود وردپرس میزبانی به سادگی با اضافه کردن آپلود Yoast وردپرس جستجوگرها پلاگین به طور خودکار اضافه کردن عنصر مورد نیاز به سر بخشی از یک وب سایت.

این سریعترین و ساده ترین راه برای پیاده سازی این کار در اکثر وبلاگ ها آنلاین. جوملا! و دروپال نیز پلاگین های موجود اضافه خواهد شد که این لینک عنصر به بخش سر.

مزیت دیگر متعارف

از طرف دیگر از لینک های متعارف عناصر است که با SEO مزایای. وجود دارد تعداد زیادی از سایت های شناخته شده به عنوان “لیسه سایت” که کپی مطالب برای تعدادی از دلایل. برخی از آنها مفید واقع اما بیشتر از این می دادن و می تواند به خوبی برنامه ریزی و اجرا استراتژی محتوا.

در این مورد از هیچ گزینه ای برای تغییر مسیر یک کاربر از لیسه سایت اصلی منبع rel=”canonical” ویژگی می تواند به حفظ سایت اصلی ادعا می کنند به محتوا.

قبل از معرفی متعارف آن را غیر معمول نیست برای دیدن نسخه کپی شده از یک پست outranking اصلی در موتورهای جستجو است. این تا حد زیادی رفع شده اند علاوه بر استاندارد عناصر و دیده می شود به عنوان یکی از عمده SEO secrets برای حفظ یک سایت سازمان و حتی شهرت خود را آنلاین.

بسته بندی

متعارف این است که یک ابزار عالی برای اند اما یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل است. ممکن است بار وجود دارد به استفاده از روش های دیگر, اما هنگامی که در شک, اضافه کردن این لینک عنصر امن و مولد استراتژی است. بنابراین اگر شما می خواهید بیشتر ترافیک وب سایت به وبلاگ خود و سپس با استفاده از لباس رسمی روحانیون به بهبود خود را در جستجوگرها-صفحه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید