تنظیم جستجوگرها خود را برای بهبود با نام تجاری خود را از طریق محتوا

[ad_1]

نوشتن با کیفیت بالا و محتوای مطلق است باید اگر خود را با نام تجاری و کسب و کار شما به موفقیت است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که می رود به نوشتن مطالب از فقط نوشتن محتوا! در آن طول می کشد تحقیقات به آمده تا با موضوعات و بعد از شما می آیند تا با ایده های شما نیاز به مطالعه خود را به طوری که از منابع معتبر حمایت از موضوع خود را. پس از شما نوشته شده و به اشتراک گذاشته شده شما نیاز به بهینه سازی مطالب خود را به طوری که آن را به شما می دهد رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو. همه که است به طوری که افراد دیگر می تواند شما در پیدا کردن زمانی که آنها جستجو کنید.

گرفتن دیگر مردم را به توجه به آنچه شما انجام می دهند و به خرید آن

اگر شما لازم نیست پست بالا-کیفیت محتوا و بهینه شده است به طور موثر برای موتورهای جستجو آن را نمی خواهد به شما در هر نقطه. آن است که ساده است. نوشتن ممکن است به نظر می رسد راحت تر از بهینه سازی. با این حال وجود دارد برخی از تنظیمات آسان است که شما می توانید به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) قسمت از آن خواهد شد که امیدوارم به شما نتایج فوق العاده.

شروع با نوشتن

اگر شما نوشتن مطالب (آیا شما با نوشتن مطالب خودتان و یا شما شخص دیگری آن را برای شما انجام) است با کیفیت بالا, آن را نمی خواهد شما بسیار دور است. که شماره 1 مورد نیاز است. اگر مطالب خود را شامل اشتباهات نادرست است یا نه فقط بیان خوب است که خواننده را پریشان شدن تمام آن موانع و او و یا او نمی خواهد بود قادر به پرداخت با توجه به آنچه شما در حال تلاش برای گفتن. شما نیاز به مطمئن شوید که محتوای شما را شامل نمی شود هر گونه موانع از هر نوع. وقتی که می آید به موتورهای جستجو مهم است که مطالب خود را به رسمیت شناخته شده است به عنوان با کیفیت خوب. به نظر می رسد مانند یک کشش است که موتورهای جستجو در حال پیچیده به اندازه کافی درک تفاوت بین نوشتن خوب و بد است. اما راه هایی وجود دارد که موتورهای جستجو می توانید انجام این کار.

 • تجزیه و تحلیل رفتار: حقیقت این است که موتورهای جستجو توانایی به طور مستقیم درک برخی از رفتارهای انسان. برای مثال موتورهای جستجو درک نرخ گزاف گویی و مقدار زمان است که خوانندگان صرف در هر صفحه. بسیاری می توان استنباط از آن است. نرخ گزاف گویی است مقدار (یا درصد) از افرادی که می رسند در یک صفحه داده شده اما پس از آن به سرعت رها که صفحه اضافی و بدون هر گونه تعامل است. دیگر عاملی است که موتور جستجو با تمرکز در اینجا این است که چگونه یک فرد در واقع صرف بر روی یک صفحه داده شده. همه از آن قابل محاسبه است برای موتورهای جستجو است.

 • مطابق با SEO دستورالعمل: واقعیت این است که پیروی از دستورالعمل های بسیار مهم است. اگر شما به دنبال دستورالعمل های موتورهای جستجو را می دانم و آن را نمی خواهد برای شما خوب است. از سوی دیگر اگر شما مطابق با دستورالعمل های شما را می توان به راحتی توسط دیگران و جستجو رباتها قادر خواهد بود به فهرست وب سایت خود را. که در راه هدف خود مخاطبان را پیدا خواهد کرد شما به راحتی و به سرعت. شما قطعا نمی خواهید به پایان رسید تا بودن مجازات از آنجا که شما نمی پیروی از قوانین است.

 • با توجه به نظرات: حقیقت این است که مردم در نقد و بررسی مطالب خود را. این درست نیست که فرض کنیم که تنها ماشین آلات در حال انجام کار است. موتورهای جستجو تکیه بر آن انسان به انسان بررسی است. هنگامی که شما در حال نوشتن محتوای آن ضروری است که شما را به نوشتن آن را در راه است که شما احساس ارزشمند خواهد بود و آموزشی به دیگران است.

بعدی بهینه سازی مطالب خود را

این کافی نیست که صرفا به نوشتن مطالب هست. شما همچنین نیاز به بهینه سازی است که مطالب طوری که شما قادر به دست آوردن نتایج واقعی است. شما نیاز به فکر می کنم مانند یک موتور جستجو است. اگر شما قادر به انجام آن نتایج است که شما را در رسیدن به احتمال زیاد خواهد شد واقعا خوب است. وقتی که می آید به مطالب خود را, شما می خواهید به در نظر گرفتن عناصر زیر:

 • تیتر فوتی و فوری با یک استراتژیک اماکن کلمه کلیدی و یا عبارت کلیدی را
 • بند سرفصل موثر با کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی
 • ارتباط بین عنوان مقاله و تیزر (باز) بند
 • عناوین و زیرنویس با مناسب عنوان سطوح
 • یک متا تگ با مهم ترین کلمات کلیدی و یا عبارت های کلیدی
 • شامل تصاویر گرافیکی: آن است که مطالب خود را باید به خوبی نوشته شده است. اما این مهم است که به در نظر بگیرید که بسیاری از مردم وجود دارد که تصویری هستند. که بدان معنی است که آنها واکنش نشان می دهند بسیار مثبت به تصاویر. تصاویر گرافیکی خواهد شد یک راه طولانی به افزایش مطالب نوشته شده است. اگر تا به این نقطه مطالب خود را تنها شامل کلمات و ترافیک خود را است, آن است که واقعا زمان را در نظر بگیرید با اضافه کردن یک عنصر گرافیکی. شما ممکن است شگفت زده در نتایج مثبت است که شما در رسیدن به.

 • استفاده موثر بک لینک: لینک های مهم برای مطالب خود را و آنها همیشه مهم خواهد بود. Backlink یکی از معدود راه هایی است که مخاطبان خود اعضا می توانند ارتباط برقرار کردن با شما. این است همه چیز در مورد رابطه ای که شما قادر به ایجاد. البته این می رود بدون گفت که لینک شما نیاز به قابل اعتماد است. آنها نیاز به عملکرد خوب به طوری که فرد دیگر می رسد در جای مناسب زمانی که او یا او کلیک بر روی لینک.

 • مطمئن شوید که مطالب خود را شامل یک عنصر اجتماعی: شما قطعا می خواهید که شامل دکمه های اجتماعی در محتوای خود را به طوری که مردم دیگر را می توانید ارتباط برقرار کردن (با شما و با یکدیگر) و به اشتراک گذاری مطالب ارزشمند شما. رسانه های اجتماعی یکی از عناصر ضروری از کسب و کار شما پایه و اساس است. همیشه به یاد داشته باشید که شامل عنصر اجتماعی در هر آنچه شما انجام می دهند.

 • به مردم این فرصت را برای شروع بحث: یک دیدگاه بخش بسیار مهم است. شما می خواهید به دیگر مردم از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات خود را. خیلی ایده های جالب و پیشرفت آمده اند از بحث پر جنب و جوش. البته شما نیز باید آمادگی بالقوه برای برخی از نظرات منفی نیز هست. آنها فقط به عنوان مهم (اگر مهم تر است) برای رشد خود را به عنوان نظر مثبت است.

 • مطمئن شوید که شما یک استراتژیک قرار داده شده تماس به عمل (فرهنگ و هنر): نه تنها یک فرهنگ و هنر بحرانی به نام تجاری خود را موفقیت اما که در آن شما محل که در فرهنگ و هنر (یا چند CTAs) است فقط به عنوان مهم است. شما می خواهید به محل خود را قانع فرهنگ و هنر در یک محل که در آن انجام خواهد شد خوب ترین و دیده می شود بیشتر به راحتی. اگر شما آن را به درستی خود را در فرهنگ و هنر باید به شما ترافیک بیشتر و تولید بیشتر وزوز در مورد نام تجاری خود را.

نتيجه گيری

ازدواج با کیفیت بالا و محتوای موثر در سئو بسیار مهم است. داشتن یکی را بدون دیگری است که تقریبا به عنوان موثر به عنوان دو با هم. مطالب خود را باید با ارزش به دیگران و تلاش های بهینه سازی خود را به شما اجازه می دهد برای گرفتن متوجه شده به طوری که افراد دیگر باید از این فرصت برای درک و بهره مندی از آنچه که شما می توانید برای آنها انجام. بزرگ نوشتن محتوای موثر در بهینه سازی آن را مانند ساخت یک کازینو در صحرا. این شگفت انگیز است اما هیچ کس در مورد آن می داند. SEO هرگز باید یک چاره اندیشی موقت است. این یک ضرورت است نه لوکس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید