تسهیلات اعتباری به دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد پرداخت می‌شود

[ad_1]

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رییس این دانشگاه و حجت‌الله صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران در راستای گسترش همکاری‌های دوجانبه و ارائه انواع خدمات بانکی و مالی و پرداخت تسهیلات به اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

افتتاح حساب، ارایه انواع خدمات بانکداری الکترونیک، صدور کارت هوشمند چند منظوره ویژه، ایجاد گیشه، باجه و نصب دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروش، نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار و سامانه‌های نظارتی مربوط به مدیریت عملیات بانکی دانشگاه آزاد اسلامی از بندهای این تفاهم نامه است.

 براساس این تفاهم‌نامه همچنین پرداخت تسهیلات اعتباری و مرابحه به اعضای هیات علمی و کارمندان، تسهیلات دانشجویی، خدمات سرمایه‌گذاری و تامین سرمایه، تسهیلات پروژه‌های ساختمانی و خرید تجهیزات و خدمات ارزی و ریالی در دستور کار قرار می گیرد.

طبق این تفاهم‌نامه، بانک صادرات ایران به دانشجویان مقطع کاردانی تا سقف ۴۰ میلیون ریال تسهیلات کمک هزینه شهریه خواهد کرد.

در این تفاهم نامه آمده است: این تسهیلات که در قالب مرابحه ارائه می‌شود، برای دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال و دانشجویان مقطع دکتری تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال خواهد بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید