تزریق پنج هزار میلیارد ریال از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل

تزریق پنج هزار میلیارد ریال از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل

[ad_1]

 اکبر بهنامجو روز جمعه در نشست با فرمانداران استان اظهار کرد: مصوبات سفر رییس جمهوری با پیگیری مجموعه استانداری و مدیران استان بتدریج ابلاغ  و اجرای پروژه‌ها روند سریعی به خود گرفته است.

وی بیان کرد: در هفته دولت ۷۷ طرح اقتصادی با اشتغالزایی یک هزار نفر افتتاح می‌شود و عملیات اجرایی ۷ طرح بزرگ با اشتعالزایی یک هزار نفر هم آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در تمامی جاده‌های  مواصلاتی استان کارگاه‌های عمرانی فعال است،افزود: در نقاط مختلف استان و در همه شهرستان‌ها کارهای عمرانی زیادی یا اجرا شده و یا در حال اجرا است و باید عملکرد دولت برای مردم جهت امید دادن و ایجاد انگیزه بیان شود.

وی بیان کرد: همه ما برای پیاده کردن سیاست‌های دولت در استان، باید عملیاتی کار کنیم و همه آنچه را که گره از مشکلات مردم و دولت باز می کند انجام دهیم.

او از برگزاری نمایشگاه جهش تولید در سال ۹۹ از سوی روابط عمومی استانداری خبر داد و افزود: این نمایشگاه به جهت شیوع ویروس کرونا بصورت مجازی برگزار می‌شود و همچنین برنامه‌های هفته دولت باید با هماهنگی بیشتر و با رعایت پروتکل بهداشتی اجرایی شود.

بهنامجو با اشاره به اجرای پروژه‌های آب و خاک در استان گفت: این پروژه‌ها از جمله پایاب سد خدا آفرین گشایش زیادی در حوزه کشاورزی و اقتصادی و ایجاد فرصت های اشتغال خواهد داشت ضمن اینکه پروژه‌های راه و سایر پروژه‌های در حال افتتاح در استان کم نیست.

وی با بیان اینکه در هفته دولت افتتاح طرح‌هایی که ۱۰۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند، مدنظر است افزود: مشکلات طرح‌هایی که بالای۶۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند باید احصا و در دستور کار قرار گیرند و چنانچه نواقصاتی داشته باشند افتتاح نمی‌شوند.

بهنامجو با اشاره به اینکه بحث راه‌آهن یکی از آرزوهای دیرینه مردم استان است گفت: خوشبختانه تمام کارگاه های قطعات این پروژه فعال هستند و علیرغم مشکلات مالی در کشور ۱۰۷۰ میلیارد ریال برای این پروژه در سال جاری اعتبار تزریق و اهتمام دولت برای افتتاح آن بسیار جدی است.

وی  تشریح کرد: در حال حاضر نیاز استان به تعامل،تفاهم ،وحدت و همدلی بیش از سایر مقاطع است و فرمانداران حفظ وحدت و خدمت رسانی را در دستور کار خود قرار دهند.
بهنامجو در رابطه با حقوق معوقه کارکنان دولت نیز گفت: باپیگیری‌هایی که انجام شده خوشبختانه حقوق معوقه بازنشسته ها و کارکنان دولت در هفته های آتی واریز می شود تا گشایشی در وضعیت اقتصادی این قشر صورت گیرد.
در این جلسه ۱۱ فرماندار ،۲ معاون استاندار و چند تن از مدیران کل ستادی مشکلات و پیشنهادهای خود را تشریح کردند.

[ad_2]

Source link

۴۶۰ مدرسه خراسان رضوی مجری طرح خوانا Previous post ۴۶۰ مدرسه خراسان رضوی مجری طرح خوانا
نیاز به انرژی، هند را به ایران متمایل می‌کند Next post نیاز به انرژی، هند را به ایران متمایل می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *