ترافیک اینترنت و تکنیک های SEO

[ad_1]

شما ممکن است سرگردان دلایل وب سایت خود را گرفتن مقدار از ترافیک اینترنت. پس از تمام وب سایت خود را در زمان بسیاری از مالی و منابع انسانی اما متاسفانه مانند بسیاری از وب سایت آن است که کاملا ناشناخته و به عنوان یک نتیجه از آن را دریافت نمی کند به اندازه کافی ترافیک اینترنت را از لحاظ مالی قابل دوام.

آیا می دانید که حدود 80 درصد از تمام ترافیک وب سایت سرچشمه از موتورهای جستجو? بله درست است! مثال در نزدیکی بالای صفحه از موتورهای جستجو و به دست آوردن توجه مخاطبان خود را باید به یک اولویت اصلی برای هر وب سایت توسعه اینترنت.

و خبر خوب در مورد این است که بهبود وب سایت موقعیت در موتور های جستجو صفحات ممکن است انجام شود به صورت رایگان. چگونه ؟ با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تکنیک های.

وجود دارد بسیاری از راه برای ترویج وب سایت. برخی از تبلیغات پرداخت می شود و برخی رایگان هستند. در میان آنهایی که رایگان موتور جستجو تکنیک های بهینه سازی را قادر می سازد وب سایت برای تبدیل شدن به موتور جستجو دوستانه است. به عبارت دیگر, آن را می سازد صفحات وب سایت به قبول خزنده موتور جستجو در یک بازی دوستانه در راه است. این تکنیک خواهد بود برخی از مراحل باید به استفاده از به دست آوردن موقعیت بهتر در موتور های جستجو صفحات زمانی که جستجو برای کلمات کلیدی خاص مرتبط با خدمات و یا محصولات ارائه شده توسط یک وب سایت.

موتور جستجو بهینه سازی مراحل برای یک صفحه وب:

عنوان:

Html از تگ عنوان یک عنصر بسیار مهم است و باید شامل مهم ترین کلمات کلیدی و یا عبارات است که بهترین معرف محصولات و یا خدمات ارائه شده توسط صفحه وب است. لازم نیست بیش از 60 کاراکتر باشد.

کلمات کلیدی:

Html کلیدی متا تگ باید تمام عبارات کلیدی که بهترین نشان دهنده محصولات یا خدمات ارائه شده توسط صفحه وب است. جلوگیری از تکرار کلمات کلیدی و بد استفاده از حروف بزرگ. لازم نیست بیش از 250 کاراکتر است.

توضیحات:

Html توضیحات متا تگ توضیحات از صفحه وب است که نمایش داده خواهد شد توسط موتور جستجو. مطمئن شوید که آن را شامل کلمات کلیدی و عبارات. جلوگیری از تکرار کلمات کلیدی و بد استفاده از حروف بزرگ. لازم نیست بیشتر از 200 کاراکتر است.

کلمات کلیدی در عنوان:

کلمات کلیدی در عنوان و برچسب ها (h1) را تفسیر می شود توسط موتورهای جستجو به عنوان مهم و کلیدی مربوط به صفحه وب و آن را باید نگاه کرد و ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است.

صفحه وب متن:

آن است که یک عمل خوب شامل آموزنده متن هر صفحه با استفاده از زبان طبیعی و کلمات کلیدی مناسب. آن را باید شامل بیش از 200 کلمه است. متن آموزنده باید قرار داده شده در بدن html بخش از صفحه وب.

کلمات کلیدی در تگ Alt:

هر html تصویر “img” تگ باید شامل یک تگ ALT با توضیحات مناسب. کلمات کلیدی باید همیشه استفاده می شود که مناسب است.

کلمات کلیدی در Anchor برچسب ها:

هر ابرمتن html link “a href” باید از یک تگ عنوان مناسب توضیحات. کلمات کلیدی باید همیشه استفاده می شود که مناسب است.

Robots.txt فایل:

مطمئن شوید که وجود دارد robots.txt فایل در وب سایت شما میباشد. این است که یک فایل متنی ایجاد شده توسط مدیر سایت که راهنمای موتورهای جستجو خزنده در هنگام نمایه سازی وب سایت.

برخی از موارد وجود دارد که در آن یکی ممکن است می خواهم به برخی از صفحات وب را نمایه شده است. این راه از طریق استفاده از robots.txt یکی باید کنترل بیش از که صفحات را ایندکس می شود و در دسترس ساخته شده برای موتورهای جستجو است.

User-agent: *

قائل نشدن: /tmp/

قائل نشدن: /data/

کد HTML اعتبار سنجی:

موتور جستجو خزنده تبدیل شدن به کارآمد تر زمانی که نمایه سازی صفحات وب با html بدون خطا است. مراقب باشید که برخی از اشتباهات اچ تی ام ال می توانید خزنده موتور جستجو به نمایه سازی صفحات وب. بنابراین توصیه می شود برای کسانی که صفحات وب را نمایه می شود باید وجود داشته باشد هیچ html خطا است.

لینک:

لینک های بسیار مهم برای موتورهای جستجو. کیفیت لینک کلیک کنید و آن است که آیا متقابل یا نه عوامل مهم در ارزیابی اهمیت یک صفحه وب است. لینک از وب سایت های با رتبه صفحه بالاتر هستند به علاوه.

ثبت نام در دایرکتوری ها و موتورهای جستجو:

بسیار مهم است ثبت نام از یک وب سایت با دایرکتوری ها و موتور های جستجو وب سایت. آن است که یک راه برای گفتن در جهان است که وب سایت خود را وجود دارد. اجتناب از استفاده از خودکار موتور جستجو/دایرکتوری ثبت نام.

بهینه سازی موتور جستجو تبدیل شده است بسیار مهم است مجموعه ای از مراحل است که کمک می کند تا وب سایت برای تبدیل شدن به بیشتر مربوط به موتورهای جستجو است. برای به دست آوردن یک افزایش در ترافیک اینترنت را در برخی از زمان. آن را احتمالا خواهد شد برخی از نوع اضافی ارتقاء بیش از حد. اما هر کسی نیاز به اینترنت بالاتر ترافیک رایگان بهینه سازی موتور جستجو ممکن است در نظر گرفته شود او گزینه اول است.

روبرتو Sedycias

آن مشاور

این متن است که تحت مجوز GNU FDL مجوز و می توان توزیع بدون هیچ گونه مجوز قبلی از نویسنده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید