تحقق یک رویا برای فرشته‌ای زمینی در اهواز

[ad_1]

گلناز علیخانی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آیین برآورده کردن آرزوی زهرا ۱۴ ساله اظهار داشت:  به مناسبت روز ازدواج و با توجه به آرزوی زهرا یکی از فرشتگان زمینی، جشن تولدی با حضور جمعی از مسئولان استان،هنرمندان و شهروندان اهوازی با رعایت تمامی موارد بهداشتی برگزار شد.

وی افزود : داشتن یک گوسفند و جشن تولد آرزوی زهرا ۱۴ ساله بود که چهارشنبه شب به واقعیت پیوست و امید است این جشن در تقویت روحیه این دختر مبتلا به سرطان برای مبارزه با بیماری سرطان تاثیرگذار باشد. 

مسئول انجمن خیریه فرشته های زمینی ادامه داد: زهرا قرار است در رشته ورزشی هولاهوپ( حلقه زنی با دست) رکورد زنی و برای خوزستان افتخارآفرینی کند.

وی تصریح کرد : ورزش می‌تواند انگیزه مضاعفی در کودکان مبتلا به سرطان ایجاد کند و ضمن تقویت قوای جسمانی آنها ، انگیزه لازم را برای استقامت دربرابر این بیماری بالا ببرد.

باتوجه به شرایط خاص این روزهای استان و خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا، حاضران در این جشن تولد با رعایت نکات بهداشتی حاضر و دستگاه ضدعفونی در ورودی سالن جشن نصب شده بود.

در این آیین رضا کیانی مشاور هنری استاندار خوزستان ، وحیدکیانی مدیرکل کانون پرورش فکری استان و سعید رضوانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان حضور داشتند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید