تحریم‌ها مانع استفاده اورژانس از بالگردهای دید در شب شده است

تحریم‌ها مانع استفاده اورژانس از بالگردهای دید در شب شده است

[ad_1]

 حمیدرضا خانکه روز شنبه در نشست خبری ویدئو کنفرانسی به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد سازمان اورژانس کشور افزود: نیروهای اورژانس ۱۱۵ نخستین سفیدپوشان نظام سلامت هستند که در کنار بیماران ظاهر می‌شوند و خدمات را به بهترین کیفیت به بیماران ارائه می‌دهند.

وی با بیان اینکه تعداد نیروی انسانی اورژانس کشور باید تقویت شود و گستردگی مراکز اورژانس ۱۱۵ باید در جاده‌ها و شهرها افزایش یابد تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم، اظهار داشت: زمان رسیدن نیروهای اورژانس ۱۱۵ در جاده‌ها به مصدومان کمتر از ۱۴ دقیقه است و در شهرها کمتر از ۹ دقیقه است که البته این اعداد میانگین است و به دنبال این هستیم که این زمان را کاهش دهیم و زودتر به مصدومان برسیم.

مدیر امور حوادث و بلایای سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه ایران یکی از پر مخاطره ترین کشورهای دنیاست و در حال حاضر حدود ۵٢ مخاطره در ایران شناسایی شده، توضیح داد: به طور دائم لرزش هایی را تجربه می کنیم و ٩٣ درصد خاک کشور در معرض گسل قرار دارد و سیل هم ۵٠ درصد کشور را تهدید می کند. 

خانکه اضافه کرد: حداقل در ٢٠ سال گذشته ۶٠ درصد خساراتی که در حوادث دیدیم ناشی از سیلاب بوده است.

ادامه دارد…

[ad_2]

Source link

چابهار مهمترین مزیت‌ها برای سرمایه‌گذاری و تجارت را دارد Previous post چابهار مهمترین مزیت‌ها برای سرمایه‌گذاری و تجارت را دارد
مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها فردا برگزار می‌شود Next post مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها فردا برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *