تجدید میثاق اعضای شورای قضائی استان کرمان با فرمانده شهدای مقاومت

[ad_1]

به گزارش ایرنا، رئیس کل دادگستری استان کرمان  روز پنجشنبه در حاشیه این آئین ضمن تقدیر از شخصیت بی نظیر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: سردار شهدای جبهه مقاومت تابعیت محض از ولایت، دین داری و حراست از ارزش های دینی و انقلابی را به عنوان اصول زندگی و وجوه اصلی شخصیتی خود برگزید و از این مسیر به سعادت ابدی و شهادت در راه خداوند نائل آمد.
یدالله موحد با تاکید بر این مطلب که جریان مقاومت  همواره مدیون سردار سلیمانی است، خاطرنشان کرد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از رهروان بی مانند ولایت و امامت بود که وجوه شخصیتی و رفتاری ایشان در حوزه ولایت مداری یکی از الگوهای اصلی برای تمامی مسئولان به شمار می رود.
وی خاطرنشان کرد: تاکید سردار سلیمانی بر محور ولایت و وحدت از اصولی است که باید همواره مورد توجه تمامی مسئولان در همه رده ها قرار گیرد.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان به نگاه سردار سپهبد شهید به موضوع ظلم ستیزی نیز اشاره و بیان کرد: دستگاه قضائی نیز به عنوان پرچمدار استیفای حق و عدالت همواره تلاش دارد با قدم نهادن در مسیر مبارزه با فساد، برخورد با مفاسد، تکریم مراجعان و مردم و حفظ حقوق عامه، راه سردار سلیمانی و سایر شهدای انقلاب و دفاع مقدس را تداوم بخشد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید