تارتار: تیم فولاد را می‌بردیم باشگاه‌داری زیر سوال می‌رفت

[ad_1]

به گزارش ایرنا مهدی تارتار پنجشنبه شب پس از باخت مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری آنلاین با تبریک روز خبرنگار به فعالان این عرصه افزود:بازی را بسیار خوب شروع کردیم و تیم ما کاملا توپ و میدان را در دست داشت اما در نیمه دوم روی یک غفلت گل خوردیم و جا دارد به فولاد تبریک بگویم.

وی با اینکه خوشحالم سه امتیاز در خوزستان ماند گفت: مسئولیت باخت با من است و دلیل تمام شکست‌ها من هستم اما معتقدم برای فصل آینده باید به خوبی تیمداری کنیم در غیر اینصورت باید کناره‌گیری کنیم. درست نیست که مردم مسجدسلیمان از امکانات محروم باشند در حالی که شایسته بهترین ها هستند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه اگر نتیجه بازی برعکس می‌شد باشگاه داری زیر سوال می‌رفت گفت: نفت مسجدسلیمان و فولاد فاصله بسیاری در باشگاه داری دارند. شب گذشته کولر در اتاق بازیکنان ما نبود و شاگردانم تا صبح نخوابیدند. امیدوارم مسولام استان به خاطر مردم محروم مسجدسلیمان به خودشان بیایند. واقعا از بازیکنی که تا صبح استراحت نکرده نمی‌توان انتظار زیادی داشت.

وی خاطرنشان کرد: اگر تیم شرایط سال گذشته را داشت و برای بقا می‌جنگید باز هم مسئولان اینگونه رسیدگی می‌کردند یا مثل پروانه دور تیم می‌چرخیدند. تیم ما کار بزرگی کرده است . چند روز است که برای محل اسکان تیم در اهواز پیگیری می‌کنیم، اما در نهایت جایی را گرفتیم که در شان بازیکنان لیگ دسته سوم هم نبود.

تارتار عنوان کرد: ما سوشا مکانی و محمد طیبی را از دست دادیم، اما فولاد بازیکنان باکیفیتی مانند احمدزاده را جذب کرده است. اگر با این امکانات اندک در اینجای جدول هستیم تنها به دلیل تلاش شاگردانم است اما باید بگویم که اینگونه تیمداری کردن در شان یک تیم لیگ برتری نیست.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان افزود: تیم ما هنوز به مربیان و بازیکنان قبلی بدهکار است در حالی که دیگر تیم‌های صنعتی هر بازیکنی که بخواهند جذب می کنند که به آنها تبریک می گویم چون کار درست را آنها انجام می‌دهند.

دیدار تیم های فولاد و نفت مسجدسلیمان با برتری یک بر صفر به پایان رسید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید