بینگ سئو نکات توضیح داده شده

[ad_1]

جدید مایکروسافت بینگ, موتور جستجو تغییر خواهد کرد راه همه ما باید به روش جستجوگرها. با مقدمه ای از بینگ رفته اند آن روزها وقتی که شما باید برای ارسال سایت شما به موتورهای جستجو و یا دریافت لینک از منابع مختلف فقط به ایندکس شده در موتورهای جستجو.

با انتشار بینگ اولین چیزی که بازاریابان آنلاین می خواهید به پرس و جو است چگونه می توانید وب سایت خود را در بالای صفحه نتایج موتور جستجو. در اینجا برخی از SEO tips for Bing کمک خواهد کرد که بازاریابان برای گرفتن متوجه شده در بینگ.

آن را به بالای بینگ, مطمئن شوید که به یک عنوان که در ارتباط به موضوع در دست است. شما همچنین باید لینک ، بسیاری از بازاریابان به نفع نیست ارتباط زیرا آنها می ترسند که خود را page rank می شود کاهش داد و به خصوص با گوگل.

سعی کنید به اضافه کردن بیشتر و بیشتر متن است. در اکثر موتورهای جستجو مقدار متن در صفحه معمولا معمولا یک عامل بزرگ. اما بینگ واقعا لایک صفحات با حداقل 350 کلمه از متن است.

بینگ به نظر می رسد برای قرار دادن بسیاری از سهام به چه مدت پیش یک دامنه ثبت شده بود. برای بازاریابان این به این معنی است که شما ممکن است برای خرید, مسن, دامنه, اگر شما می خواهید برای دریافت در موقعیت خوب در بینگ.

سعی کنید با استفاده از تنها خوبی تشکیل کدهای HTML در صفحات وب خود را. شما همیشه باید اطمینان حاصل شود برای همه زوج ها و باید دید که تمام لینک ها باز کردن صحیح صفحه وب. برای کسب اطلاعات در مورد اعتبار خود را از کد HTML شما می توانید ببینید یا HTTP مشروط دریافت ابزار تست و یا فشرده سازی HTTP یا W3C Markup Validation Service. اگر وب سایت شما حاوی لینک خراب سپس MSNBot نمی ممکن است قادر به فهرست وب سایت خود را به طور موثر در نتیجه جلوگیری از مردم را از رسیدن به تمامی صفحات وب خود را. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در پیدا کردن لینک های شکسته در وب سایت خود شما می توانید کمک به موضوع برای مدیر سایت مرکز خزیدن مسائل ابزار.

اگر شما نقل مکان کرد و یک صفحه وب پس از آن شما باید راه اندازی صفحه اصلی URL برای تغییر مسیر مردم را به صفحه وب جدید. همچنین نشان می دهد که آیا حرکت دائمی است یا موقت.

شما باید مطمئن شوید که MSNBot مجاز است به خزیدن وب سایت شما است و نه در لیست خود را از خزنده وب که ممنوع است از نمایه سازی وب سایت خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این, شما می توانید کنترل که در صفحات وب خود را در وب سایت نمایه شده است.

شما باید با استفاده از یک Robots.txt فایل ها و یا دسته برای کنترل و چگونگی MSNBot و دیگر خزنده وب index وب سایت خود را. شما می توانید با استفاده از Robots.txt فایل برای جلوگیری از خزنده وب از خزنده خاص فایل ها و پوشه ها.

نگه داشتن تمام Url های استاتیک و ساده است. آدرس ها که پیچیده هستند و یا این که تغییر اغلب دشوار است برای شاخص به لینک مقصد. علاوه بر این یک URL است که تغییر نمی کند این است که آسان برای مردم را به یاد داشته باشید و نشانه. که باعث می شود صفحه وب خود را بیشتر به احتمال زیاد لینک قسمت از وب سایت های دیگر.

شما باید برای نرم افزار های مخرب. سازمان دیده بان برای لینک به صفحات وب در وب سایت خود را که منجر به نرم افزارهای مخرب در وب سایت های شخص ثالث و یا حاوی محتوای مخرب مانند بدتر خراب سند و یا فایل تصویر یا مضر جاوا اسکریپت و یا ActiveX control را غیر فعال و برجسته به عنوان بدافزارها در بینگ نتایج صفحات وب است.

در پایان این بسیار مهم است برای دریافت لینک های بیشتر به سایت خود را از نظر کمیت و همچنین کیفیت و مطمئن شوید که وب سایت شما محتوای مسابقات که با کلمات کلیدی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید