بک لینک : چرا بک لینک مهم است؟

اگر اندکی با بهینهسازی سایت و سئو آشنا باشید، احتمالا تاکنون نام خريد بك لينك را شنیدهاید. در این مقاله از جنس تجربه با بک لینک بسیار قوی – بهترین بک لینک ها به طور کامل آشنا خواهید شد. شبکه های اجتماعی از قوی ترین و بهترین سایت هایی هستند که میتونید با ثبت نام و فعالیت در اونها هم بک لینک دریافت کنید و هم ترافیک سایت رو بالا ببرین , سایت های موفق همینه حضور خیلی پر رنگی در شبکه های اجتماعی دارند . وبسایتهایی که از نظر محتوا یا کارکرد به هم ربط دارند پس به هم لینک میدهند. سایت های اشتراک گذاری ویدیو به دلیل داشتن ترافیک زیاد اعتبار بالایی دارند و همچنین لینک گیری از اونها میتونه خیلی ساده باشه . میشه گفت از شیرین ترین نوع بک لینک گیری میتونه باشه ساخت پروفایل , اکثر سایت هایی ساخت پروفایل بک لینک فالو به سایت شما میده و این یک روش را باید خیلی جدی دنبال کنید .

شما در این مرحله باید سعی کنید تا حد امکان جزئیترین اطلاعات مربوط به یک فرد یا یک وب سایت را در محتوای خود وارد کنید. قطعا شما! بک لینک هم همین طور است . سپس چند لینک به محصولات سایت خود دهید و یک لینک هم به سایتی مرتبط که انواع روسریها را در جنسهای مختلف بیان کرده دهید. یعنی بدین شکل که اگر شما روزانه تولید بک لینک میکنید با یک میانگین این کار را ادامه دار انجام دهید (زیرا که قرار بر این است که بک لینک ها بصورت طبیعی ایجاد شوند نه توسط مدیر سایت، پس قطعاً سایتی که بصورت طبیعی روزی مثلاً ۵۰ لینک دریافت میکند امکان ندارد در یک هفته هیچ لینکی دریافت نکند!) خرید بک لینک به تعداد بالا و به صورت یک جا، ریسک خیلی بالایی دارد زیرا گوگل بررسی میکند که این سایت میانگین روزی ۵۰ لینک دریافت میکرد به چه شکلی در یک روز ۵۰۰ وب سایت به این سایت با کلمات مشخصی لینک دادند؟ مفهوم PBN از چه زمانی در سئو مطرح شد؟

یکی از مهمترین سوالاتی که بعد از خرید رپورتاژ و بک لینک برای وبمستران ایجاد میشود این است که چه مدت بعد تاثیر آن را میتوان مشاهده کرد. برای دریافت بک لینک از سایت های ساخت پروفایل بعد از ورود به. سایت دکمه siun up یا join یا register را برای ثبت نام پیدا کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات و تکمیل ثبت نام به بخش پروفایل مراجعه کنید و آدرس سایت خودتون رو وارد کنید . 2️ : روی دکمه ایجاد رویداد کلیک کنید . پس شما میتوانید ویدئوهای خود را در آن منتشر کنید فقط توجه داشته باشید که حتما یک لینک قابل کلیک نیز برای آن در نظر بگیرید. مثلا اگر وقتی که واقعیت مجازی (VR) ساخته شده بود شما در ایران یک سایت برای آن می زدید و در شبکه های مجازی فعالیت می کردید بدون نیاز به لینک سازی رشد میکردید (البته هم اکنون که سال 1398 است هم در این حوزه میتوانید اینکار را کنید). سعی کن با یک کلمه کلیدی کل لینک ها رو نخری. عبارت a برگرفته از کلمه anchore یا لنگر است و href نیز از عبارت Hypertext Reference یا ابر متنی گرفته شده است و حاوی لینک (hyperlink) به صفحه دیگر است.

با این وجود ، دانستن میانگین لینک دهی دامنه های root به شما امکان را می دهد که ROI مورد هدف یک کلمه کلیدی را پیش بینی کنید. اما دقت داشته باشید اگر فقط هدف شما از این فعالیت کسب بک لینک باشد بدون هیچ معطلی دیدگاه یا پست شما از این سایتها حذف خواهد شد. یک کدام از از طریق های دیرین کسب بک لینک و پیوند که با دقت به الگوریتم های فعلی گوگل و همینطور بی کیفت بودن عمده دایرکتوری ها به هیچ وجه سفارش نمیکنیم . اگر سایتهایی که در شبکه شما قرار گرفته و یکدیگر را تقویت میکنند همگی بر روی یک ارائه دهنده و با یک IP مشابه باشند عملا ریسک شناسایی شبکه توسط گوگل بالا خواهد بود. روشی که ما این کار را برای شما انجام می دهیم، روشی امن و با کیفیت است که قدرتی فوق العاده را برای شما ایجاد می کنیم.شاید نتوان روش دیگری را با این روش امن و قدرتمند مقایسه کرد.

در روش ۲ استفاده از تکنیک مقایسه و استفاده از کوئری برندها بدون اینکه لینک درج کنید، به شما توصیه میشود. اگر رپورتاژ آگهی به خوبی نوشته شود، میتواند یک تبلیغ عالی برای کسبوکار شما باشد و مهمتر از آن روی سئوی وبسایت تاثیر بگذارد. سایت سازها سرویس هایی هستند که به شما اجازه میدن به صورت زیر مجموعه اونها یک صفحه برای خودتون بسازین ! با این کار شما هم تعداد لینک های زیادی در بازه زمانی کوتاه ساخته اید و هم اینکه از صفحات کم ارزشی لینک گرفته اید. شاید آنها در کوتاه مدت و به احتمال بسیار کم موفق شوند اما در کل بدون شک پس از مدتی توسط گوگل جریمه خواهید شد یا بک لینکهای خریداری شده آنها اعتباری به سایت منتقل نمیکند. تولید یک آموزش دقیق و جامع را به جای چند آموزش کوتاه و پراکنده در الویت قرار دهید. محتوای تکراری: خیلی از اوقات افراد برای دریافت بک لینک بخشی از محتواهای وب سایت خود را کپی و روی یک سایت یا وبلاگ تحت مالکیت خود قرار می دهند. به عبارتی دیگر، یک مقاله به تنهایی میتواند چندین لینک باکیفیت را تولید کند. سپس با استفاده از مهارت های سئو اقدام به تهیه­ی یک محتوای با کیفیت می نمایید و محتوای خود را به سایت های مختلف می فرستید و از آن ها می خواهید به شما لینک دهند.

دیدگاهتان را بنویسید