بک لینک رایگان برای وب سایت – دریافت بک لینک برای وب سایت شما

[ad_1]

شما می توانید پیدا کردن متعدد ساختمان پیوند استراتژی در اینترنت; برخی از روش های به مراتب موثر تر از روش های دیگر است. یکی از موفق ترین راه برای ایجاد و ساخت لینک با کیفیت بالا است که برای نوشتن مقالات و ارسال آنها را به دایرکتوری مقاله آنلاین. چگونه این روش کار می کند ؟

هنگامی که شما در نوشتن مقالات و ارسال آنها را به یک اینترنت دایرکتوری پنج چیز به طور کلی اتفاق می افتد.

– اولین دایرکتوری را تصدیق و پذیرش مقاله و سپس انتشار آن را به دایرکتوری مقاله است. لینک شما تعبیه خواهد شد به مقاله یا جعبه زیستی وب سایت دایرکتوری به شما می دهد.

– دومین وب سایت های دیگر خواهد طمع مقاله شما کپی آن را به وب سایت خود را و ترک لینک خود را در محل.

سوم مختلفی وجود دارد که دایرکتوری ها مقاله است که باید یک خوراک RSS که به معنی آنها را ارسال مقالات خود را به مشترک وب سایت و ارسال آن به وب سایت خود را از طریق روش خودکار.

– چهارم سردبیران ezine و خبرنامه می توانید مقاله خود را; آنها پس از آن می تواند استفاده از آن را با لینک سالم, که به شما می دهد قرار گرفتن در معرض بیشتر.

پنجم: در هنگام استفاده از موتورهای جستجو عنکبوت به نگاه را از طریق وب سایت خود را با لینک به شما نسبت داده برای داشتن کیفیت لینک در وب سایت شما. این چیزی است که کمک می کند تا به تعیین که در آن وب سایت شما را در نتایج جستجو.

نکته های مفید برای ساختمان لینک

هنگامی که شما در حال ساخت یک لینک تولید html “لینک زنده” و رفع آن را به یک عبارت کلمه کلیدی. این است که شناخته شده به عنوان “متن پیوند” و موتورهای جستجو را به شما رتبه بندی بالا در نتایج جستجو برای این عبارت کلمه کلیدی خاص.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید