به دست آوردن قرار گرفتن در معرض بالا برای وب سایت خود را با تبادل لینک

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از روش ها برای یک وب سایت برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض بالا; یکی از آنها از طریق تبادل لینک. شما می توانید شروع به استفاده از کلمه کلیدی اصلی خود را. برای مثال شما با استفاده از “وردپرس” را به عنوان کلمه کلیدی اصلی خود را به عنوان این است که چه وب سایت شما در حال رفتن به.

اگر شما می خواهید برای انجام یک جستجو در گوگل شما می توانید نوع جستجو در واژه هایی مانند “بالا وردپرس وبلاگ” یا شما می توانید نوع در کلمه کلیدی اصلی خود را و یا تغییرات مختلف از آن کلمه.

نکته بعدی شما باید انجام دهید این است که به رفتن را از طریق تمام کسانی که نتایج آن تا ظهور. یکی را انتخاب کنید در لیست و سپس ایمیل مدیر سایت از این سایت برای درخواست لینک کلیک کنید. پس از چیدن محبوب ترین وب سایت خود را روشن SEOquake یا مورد نظر خود را در جستجوگرها ابزار و تازه کردن آن صفحه.

شما خواهد شد و سپس این ارزش بالا/بالا رتبه صفحه وب سایت است. شما در حال رفتن به رفتن را از طریق همه آنها را و به دنبال نوعی از صفحه تماس با. هدف شما این است که به دنبال راه های تماس با خود را به مدیر سایت. شما می توانید به طور کلی پرس و جو اما اگر آنها یک تبادل لینک گزینه پس از آن که خواهد بود بسیار بهتر است.

اگر برای مثال این سایت دارای یک صفحه برای “مشتریان آینده نگر” و یا “ارتباط با ما” گزینه پر کردن به نام شما و آدرس ایمیل خود و سپس ترک یک پیام درخواست لینک کلیک کنید.

آن است که ارزش رفتن به هر وب سایت و یا وبلاگ و به دنبال مدیر سایت نام یا چیزی که با آن شما می توانید پیام شما ارسال.

شما در حال رفتن به دریافت یک شانس بالاتری از گرفتن پاسخ و یا حتی ایجاد یک لینک به وب سایت خود را. به خاطر داشته باشید هر چند که شما نمی خواهید برای به دست آوردن بسیاری از مردم برای پاسخ به درخواست شما.

اگر شما ارسال 30 درخواست برای مثال شما می توانید فقط 1 تا 3 نفر که پاسخ خواهد داد. نکته مهم این است که شما در حال گرفتن با کیفیت بالا و لینک با این روش.

در درخواست خود را, شما می توانید برای درخواست تبادل لینک و یا یک پست مهمان فرصت است. ارسال مهمان ممکن است ایده آل روش پس از شما خواهد شد گرفتن یک طرفه لینک اما تبادل لینک فقط به عنوان موثر است. گذشته از بازدید از وب سایت شما همچنین می توانید به کسی وبلاگ.

در صفحه “درباره من” برای صاحب وبلاگ اطلاعات بنابراین شما می توانید با آنها تماس بگیرید و بپرسید برای تبادل لینک یا ارسال مهمان فرصت است.

این روش نیاز به تلاش اضافی, اما شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم خواهد شد پاسخ به شما. مدیران و یا صاحبان وبلاگ نمی خواهد فکر می کنم که شما در حال هرزه نگاره آنها را اگر آنها شما اعمال لازم تلاش در ساخت یک پاسخ شخصی.

اکثریت قریب به اتفاق مردم نمی خواهد انجام این درخواست به دلیل آن طول می کشد بسیاری از تلاش. رفتن را از طریق تمام کسانی که در صفحات وب و تمام کسانی که در لیست زمان خواهد بود.

انجام آلی تبادل لینک از طریق شخصی درخواست کار سخت است. اما از آنجا که هنوز بسیاری از مردم در حال انجام این کار, شما در حال رفتن به بسیار بیشتر جلوتر از رقبای خود را پس از به دست آورد, با کیفیت بالا, لینک ها و قرار گرفتن در معرض بالا برای وب سایت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید