بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای مبتدی

[ad_1]

زمانی که یک جستجو انجام شده است در گوگل و در نتیجه صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) تصمیم گرفت با توجه به معیارهای خاص مجموعه ای که موتور خاص. این معیارها شامل قرار دادن و چگالی کلمات کلیدی انتخاب شده در وب سایت محبوبیت لینک های خارجی و ساختار صفحه وب به نام چند کوچک. نه تنها هر موتور جستجو با استفاده از مجموعه ای متفاوت از معیارهای رتبه بندی وب سایت بلکه این معیارها به طور مداوم در حال تغییر به عنوان آنها محدود کردن نتایج خود را به صورت مستمر. زیر کمک خواهد کرد که شما را در جاده های خود را برای بهینه سازی وب سایت خود را.

تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی

هنگام طراحی وب سایت پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب شامل تحقیقات قابل توجهی است و یکی از سخت ترین و وقت گیر ، این شامل استفاده از کلمات کلیدی که می خواهید یافت می شود و سپس پیدا کردن اینکه آیا کسی در این کلمات کلیدی جستجو و چقدر محبوب هستند. برای برخی کلمات کلیدی دیگران ممکن است انتخاب شود که به جستجوی بهتر-به نسبت رقابت. همچنین مهم است برای اطمینان از کلمات کلیدی مرتبط و خاص به هر یک از صفحات وب است. هر صفحه وب باید بهینه سازی شده به صورت جداگانه و بسته به محتوای آن صفحه.

طراحی وب سایت

وجود اهداف یک وب مستر باید سعی کنید برای رسیدن به زمانی که وب سایت های طراحی. اول باید آن را بصری خشنود به مشتری. وب سایت شما خواهد شد احتمالا اولین مقدمه برای کسب و کار خود را و پس از آن باید حرفه ای نوشته شده و آنها را با ارائه دسترسی آسان به اطلاعات آنها به دنبال. با همه که کار سخت جذب بازدید کننده به وب سایت شما آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید آنها را با فشار دکمه برگشت به عنوان به زودی به عنوان آنها در سایت شما می رسند. هدف اصلی از هر صفحه وب و یا باید به چیزی که بازدید کننده به دنبال آن است و یا آنها را مستقیم به آن صفحه.

دوم, وب سایت باید موتور جستجو دوستانه است. برای اطمینان از تمام وب سایت خود را در صفحات به درستی ایندکس با تمام موتورهای جستجو مهم است که برای جلوگیری از لینک های شکسته به صورت خودکار تغییر مسیر یک فلش یا تمام تصاویر صفحه و هر صفحه شامل منحصر به فرد و آموزنده متن.

محتوای سایت

با وب سایت کد بهینه سازی شده برای موتور جستجو آمادگی و کلمات کلیدی خود را انتخاب برای مطابقت با پیام شما می خواهید برای قرار دادن به مشتریان خود در سراسر, در حال حاضر کار نوشتن آن محتوای غنی از صفحات وب است که به فروش محصول یا خدمات به مشتری است. نوشتن محتوای غنی که شامل کلمات کلیدی لازم و در عین حال آسان به خواندن بدون تاب بودن شامل خیلی فکر کردم و می تواند زمان قابل توجهی را. بهینه سازی وب سایت در این راه و اجتناب از رفع سریع تکنیک های کلاه سیاه هستند احتمال بیشتری برای تولید یک جریان ثابت از ترافیک هدفمند برای کسب و کار شما و جلوگیری از وب سایت خود را از گرفتن تنبیه کنید و یا حتی ممنوع در دسترس نباشد.

تجزیه و تحلیل لینک

بسیاری از موتورهای جستجوی عمده و مهمتر از گوگل اختصاص اهمیت زیادی به

‘طبیعی مشخصات لینک’ هنگامی که نمایه سازی یک وب سایت است. متاسفانه, آن فقط یک ماده از ترکیب به عنوان بسیاری از لینک ها در آینده و رفتن به خارج از سایت خود را به عنوان شما می توانید اما تاکید زیادی باید در عواملی مانند که شما لینک را با استفاده از لینک های مرتبط از احترام وب سایت و موقعیت لینک خود را در نزدیکی یک پاراگراف کوچک از لنگر مربوط متنی که حاوی کلمات کلیدی مربوط به صفحه لینک شده است با اشاره به.

چقدر زمان می تواند صرف ایجاد یک الگوی پیوند طبیعی برای وب سایت خود را. با اجتناب از مزارع و درخواست لینک متقابل از وب سایت های مشکوک و تمرکز بر ارتباط و از احترام و معتبر وب سایت شما به خوبی در راه خود را به موفقیت. اگر شما مطمئن نیستید اگر این سایت محترم است و گاهی اوقات حس مشترک می تواند بهترین دوست شما. اگر پاسخ به “آیا دوست دارید به دوستان و خانواده خود بگویید به بازدید از این وب سایت فوق العاده’ بدون بعد است که باید پاسخ خود را.

ارسال نقد و بررسی تجدید نظر ارسال دوباره و رفتن نگه دارید!

بهینه سازی یک پروژه در حال انجام. این مهم است که به بررسی و رتبه بندی خود را حداقل یک بار در ماه و برای مقایسه وب سایت خود را در برابر رقابت خود را. نه تنها وب سایت های جدید به نظر می رسد تمام زمان اما موتورهای جستجو به طور مداوم تغییر معیارهای رتبه بندی خود را به طوری که رتبه بندی در صفحه اول امروز ممکن است به طور ناگهانی رها کردن به صفحه: 3 هفته بعد. همچنین لازم است برای یک وب سایت به رشد در اندازه و محتوا در غیر این صورت سقوط خواهد کرد در پشت بسیاری از وب سایت های دیگر در اینترنت مبارزه برای همان بالا رتبه بندی شما در جستجوی.

با پشتکار و کمی کمی هر روز خود را بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تلاش باید نشان دهد پاداش مستمر به عنوان سر شما همیشه به سمت بالا نسبت به شماره 1 رتبه بندی در گوگل نقطه.

موفق باشید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید