بهینه سازی موتور جستجو و مبانی

[ad_1]

پس چرا زحمت بهینه سازی وب سایت خود را ؟ اولا این انتخاب شما است اما اگر شما جدی در مورد کسب و کار خود و از SEO داده می شود باید مورد توجه جدی قرار گیرد. وجود دارد مقدار زیادی از به اصطلاح شرکت در جستجوگرها وجود دارد که وعده های جهان, شارژ یک قیمت عادلانه و سپس بهینه سازی سایت شما در کلمات کلیدی و عبارات است که هیچ یک از جستجوهای ، چه خوب است که ؟ خوب در تمام!

در نهایت هیچ قطعی در بهینه سازی موتور جستجو به غیر از صبر و شکیبایی است. که واقعا نام از این بازی است. عناصر کلیدی است که باید رعایت شود با توجه به در صفحه عوامل متعدد هستند. اولا تمام برچسب عنوان سایت خود باید نشان می دهد اصلی ترین کلید واژه های که شما در حال بهینه سازی تحت. نمی اگزوز این و با توجه به تعدادی از شخصیت های که شما با استفاده از. از کلمات کلیدی متا دوباره نباید خسته شود و در متا توضیحات خود سایت نه بیش از حد واژه های کلیدی. موتورهای جستجو با احتیاط از این و تولید توضیحات که شامل اصلی خود را به ضوابط و شرایط مربوط به سایت شما و کسب و کار.

در محتوای سایت خود را با تمام معنی استفاده از کلید خود را از نظر اما دوباره به سطح مسخره. گوگل و دیگر موتورهای جستجو را به اعتبار برخی از این اما من اعتقاد ندارم به سطح بیشتر “تجارت” دولت است. آنچه مهم است محتوا است. سطح بالایی از محتوا است که تغییر به طور منظم به شما کمک خواهد کرد. موتورهای جستجو طلب جدید مطالب و سایت خود را می رود به crawled بیشتر بیشتر این اتفاق می افتد. یک راه عالی برای بهبود این است که با استفاده از یک “وبلاگ”. با تحریک یک وبلاگ به سایت خود و به طور منظم به روز رسانی مطمئنا بهبود رتبه بندی خود را و همچنین کمک به مردم برای پیدا کردن محصول یا خدمات شما کار زیادی بیشتر. این است که بسیار تحت استفاده منطقه از جستجوگرها توسط صاحبان وب سایت و قطعا به شما کمک کند.

عامل کلیدی در SEO است در ارتباط است. اینترنت همه چیز در مورد سایت های که لینک به هر یک از دیگر. که چه چیزی باعث آن را “تیک”. گوگل نشانه هر صفحه در اینترنت توسط سطح رتبه صفحه یا روابط عمومی. این نمرات آن از 0 تا 10. بالاتر روابط عمومی صفحه ای که لینک به سایت شما بیشتر وزن آن را می دهد تا سایت خود ، مراقب باشید در هنگام ارسال به دایرکتوری وب سایت به خصوص با لیست پرداخت می شود. این سایت ممکن است دولت یک PR5, 6 یا 7 اما عنصر بسیار مهم است که روابط عمومی از صفحه ای که لینک شما در نهایت می آیند. همچنین مطمئن شوید که به استفاده صحیح از متن لنگر. آیا استفاده از کسب و کار خود و یا نام شرکت اما عبارت کلیدی است که شما با استفاده از خود را در تگ عنوان سایت خود ،

این پایه و اساسی در زمینه بهینه سازی موتور جستجو و اگر رعایت قطعا کمک خواهد کرد که شما در رتبه بندی سایت شما و محتوای بالاتر در جستجو رایگان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید