بهینه سازی موتور جستجو – آنچه شما نیاز به دانستن در مورد گرفتن وب سایت خود را متوجه شده توسط گوگل!

[ad_1]

سوال بسیار مهم – چگونه می توانم من سایت بهینه سازی شده به طوری که گوگل و دیگر به رسمیت شناخته موتورهای جستجو در صفحه اول و رتبه سایت من?

روند توسعه و سازه های مورد استفاده در طراحی سایت است که شامل تمام جنبه های فنی است که گوگل نیاز به درک کامل خود را از سایت's محتوا و به طور موثر رتبه آن است. این دانش تخصصی ممکن است دشوار برای فرد به طور متوسط به درک خب ما قرار داده اند بدون عارضه پاسخ در این 10 نکته مهم زیر است.

1. ایجاد محتوای صفحه که روشن است, مفید و غنی از اطلاعات. بهتر است برای به روز رسانی محتوای صفحه از زمان به زمان به عنوان موتورهای جستجو مورد علاقه به تازگی به روز رسانی محتوا. برخی از شرکت های طراحی وب سایت ارائه خدمات copywriting است که می تواند تسهیل خوبی مطالب نوشته شده برای سایت.

2. فکر می کنم در مورد کلمات / عبارات کلیدی (meta tags) که کاربران را تایپ برای پیدا کردن وب سایت خود را و مطمئن شوید که صفحات سایت شما در واقع شامل آن دسته از کلمات درون آن است. موتورهای جستجو به نفع ربط در محتوا و کلمات کلیدی. پیدا معتبر مدیر سایت که دارای تخصص در مناسب متا تگ ها و چگالی کلمه کلیدی خدمات.

3. بهینه سازی تصویر. اگر وب سایت شما ارائه می دهد با کیفیت بالا تصاویر و یا انیمیشن های این بیش از حد می تواند بهینه سازی شده در یک صفحه از طریق برنامه نویسی مناسب alt و تگ عنوان.

4. با کیفیت بالا, بک لینک بسیار مهم برای افزایش بازدید و ترافیک به سایت شما. بک لینک ها لینک های ورودی به یک سایت یا صفحه وب از وب سایت های دیگر گره. یک مثال خوب از ایجاد بک لینک به وب سایت شما است که با ارائه کیفیت های مفید مقالات به دایرکتوری ها مقاله ارسال. نوشتن مقاله خدمات ارائه شده توسط برخی از شرکت های طراحی وب سایت به عنوان بخشی از یک بسته بازاریابی است که نوشتن و ارسال مقالات از طرف شما.

5. تعداد بیشتری از لینک های داخلی, همچنین شناخته شده به عنوان لینک در وب سایت خود را نیز مهم در افزایش ترافیک صفحه. این لینک های نقطه به یک صفحه دیگر در همان سایت اجازه می دهد بازدید کنندگان به حرکت سایت بدون کلیک کردن بر روی هر صفحه به طور جداگانه.

6. لینک های رسانه های اجتماعی و سیستم عامل مانند Facebook و Twitter نیز پاداش توسط موتورهای جستجو است. رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا شما را به گسترش آنلاین خود را رسیدن سریع تر و یک بار دیگر این سیستم عامل ارائه لینک به وب سایت شما رانندگی با کیفیت بالا ترافیک سایت.

7. پاسخگو طراحی وب سایت. با توجه به افزایش گوشی های هوشمند و قرص استفاده اهمیت تلفن همراه-وب سایت دوستانه حیاتی تبدیل شده است و این یک امتیاز مثبت در جستجوگرها. سایت پاسخگو چارچوب مناسب ارائه تجربه کاربر این وب سایت را می توان در بسیاری از دستگاه ها و اندازه صفحه نمایش آن را به عنوان تنظیم طراحی درآمده است.

8. اضافه کردن وب سایت خود را به Google Places برای کسب و کار و نقشه های گوگل. این گزینه نه تنها ارائه می دهد بازدید کننده از سایت شما به راحتی پیدا کردن محل خود را به طور مستقیم به درب خانه خود را اما آن را به عنوان یک محصول گوگل شما در حال گرفتن یک منحصر به فرد حضور آنلاین نشان دادن که در آن کسب و کار خود را بر اساس.

9. اضافه کردن سایت خود را به ابزار وب مستر گوگل. این یک جستجو کنسول که مانیتور و حفظ سایت خود را's حضور در نتایج جستجوی گوگل. این ارائه می دهد ابزار است که اجازه مدیر سایت / ارائه دهنده خدمات میزبانی ارائه و بررسی جنبه های بسیاری از سایت ها مانند خزیدن نرخ داخلی و لینک های خارجی نقشه سایت (لیست صفحات در سایت) لینک های شکسته و غیره

10. AdWords گوگل. این محصول ارائه می دهد وب سایت لیست در بالای صفحه گوگل هنگامی که یک کاربر جستجو برای کلمات کلیدی و یا عبارات یا مرور وب سایت ها با موضوعات مرتبط با کسب و کار شما. شما پرداخت گوگل به این لینک حمایت مالی در پرداخت برای هر کلیک اساس. این بازاریابی بسته های ارائه شده توسط سازمان های تخصصی و یا وب سایت شرکت های میزبانی وب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید