بهترین جستجوگرها نرم افزار من استفاده می شود تا کنون

[ad_1]

من بیش از 10 سال تجربه در بازاریابی دیجیتال و با استفاده از انواع نرم افزار جستجوگرها. سئو یک فرایند تحقیق و تصمیم گیری و اجرای. بهینه سازی فرآیندهای پژوهش و کلمه کلیدی سایت, ممیزی, backlink, ممیزی, backlink تحقیقات و شما نیاز به بررسی کنید که چگونه کلمات کلیدی را در حال انجام در موتور جستجو. هیچ پایانی برای جستجوگرها روند ذکر شده در بالا در حال اساسی روند. این مقاله در مورد بهترین جستجوگرها نرم افزار من استفاده می شود تا کنون به انجام تمام وظایف جستجوگرها.

Google Keyword Planner تنها ابزار من استفاده از کلمه کلیدی تحقیق. من باور دارم که لغات نرم افزار تنها می تواند جمع آوری اطلاعات دقیق از همان شرکت موتور جستجو. من نه سرزنش دیگر ابزار تحقیقات کلمه کلیدی اما داده که چگونه بسیاری از مردم جستجو در موتور جستجوی گوگل می تواند دقیق داده فقط توسط گوگل. من می دانم که امروزه keyword planner تنها نشان دادن دقیق حجم جستجو به این حساب با در حال اجرا پرداخت مبارزات انتخاباتی. پیشنهاد من این است که برای اجرای برخی از پرداخت کمپین و دریافت اطلاعات دقیق به عنوان این کمک خواهد کرد که در هر دو روش. وجود دارد هیچ کلید واژه رایگان ابزار پژوهش تنها ابزار پرداخت شما در بازار است. به جای پرداخت تنها برای تحقیقات کلمه کلیدی اجرای برخی از لغات و دریافت اطلاعات دقیق.

Semrush مورد علاقه من است, جستجوگرها, نرم افزار هنگام کار با هر کار سئو و بهینه سازی سایت آن را به عنوان's قادر به انجام تمام وظایف است که مورد نیاز برای جستجوگرها. حتی اگر آن را می توانید انجام تمام وظایف من بیشتر پیشنهاد می کنم آن را برای SEO audit. اساسا من انجام ممیزی در سه سطح. سطح اول این است که سایت حسابرسی برای پیدا کردن سایت به طور کلی خطاهای فنی. سطح دوم این است که یک فرد صفحه و محتوای آن را ممیزی برای بهینه سازی برای کلمات کلیدی. سطح سوم است که دسترسی حسابرسی است که به بررسی سرعت بارگذاری صفحه و تجربه کاربر. من همیشه استفاده از Semrush برای سایت حسابرسی به عنوان آن را پوشش می دهد من اول و دوم سطح ممیزی کاملا. در سایت به طور کلی ممیزی آن را بررسی بیش از 200 چک لیست و آن را مضر به خطا هشدار و یادداشت ها. این یک ایده است که باعث می شود بیشترین اثرات را در جستجوگرها. صفحه شخصی حسابرسی قدرتمند ترین ابزار برای استفاده از آن را به عنوان جمع آوری رقیب ما داده و نشان می دهد ما برای بهینه سازی یک صفحه به هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی است.

فانوس دریایی است که کروم یک ابزار توسعه دهنده برای SEO audit. شما می توانید آن را هنگامی که شما با کلیک بر بازرسی با راست کلیک کردن در صفحه خود را. من سطح سوم از جستجوگرها حسابرسی می تواند انجام شود با استفاده از این ابزار رایگان. آن را چک بیش از 200 چک لیست زیر دسته ها مانند عملکرد, مترقی, web app, بهترین شیوه دسترسی و SEO. شما خواهد شد شگفت زده در نتایج آن را به شما می دهد حتی آن رایگان است. سرعت صفحه بررسی است که شامل زیر و عملکرد آن را بررسی می کند که چگونه شما با استفاده از رنگ ها در وب سایت خود را. علاوه بر این, آن را می دهد یک چک لیست برای بررسی به صورت دستی. این کمک خواهد کرد که افرادی که جدید به جستجوگرها به عنوان آنها می توانند یاد بگیرند از آن است.

Backlink تحقیقات و backlink ممیزی وظیفه بسیار مهم از جستجوگرها. حتی اگر آن را می تواند انجام شود با استفاده از Semrush خود را به راحتی Ahref بیشتر داده های تازه. من شنیده ام که بسیاری از جستجوگرها مردم توصیه Ahref آن را به عنوان's یک نرم افزار اختصاصی برای backlink پژوهش با اطلاعات دقیق.

رتبه پیگیری یک کار بسیار مهم است بدانید که چگونه ما با هدف قرار دادن کلمات کلیدی در موتورهای جستجو رتبه بندی. گوگل مدیر سایت مرکزی و تجزیه و تحلیل را جستجو تحلیلی داده اما آن's نه داده های زنده و دقیق است. با استفاده از نرم افزار پرداخت می شود برای پیگیری کلید واژه رتبه بندی بهترین ایده است. نرم افزار پرداخت می شود مانند Ahref و Semrush به شما دقیق کلمه کلیدی موقعیت گزارش با داده های تاریخی. Semrush و Ahref هزینه خواهد شد شما حداقل 100 دلار در هر ماه به طور متوسط اگر شما قادر به خرید تنها یک نرم افزار برای تمام کارهای من پیشنهاد می کنم Semrush آن را به عنوان تمام ابزار به صورت کامل سئو برای یک سایت.

ممکن است پیشرفته تر نرم افزار جستجوگرها مانند با شکوه برای backlink تحقیق, اما من تصمیم به نوشتن که من بیشتر دوست دارم و استفاده می شود, در نهایت وجود دارد یکی دیگر از نرم افزار من استفاده می شود برای کلمه کلیدی موقعیت ردیابی رتبه مخزن. این بهترین جستجوگرها نرم افزار من استفاده کرده اند تا کنون. من امیدوارم که این مقاله مفید خواهد بود به SEO مبتدیان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید