بهترین اندروید باکس با توضیحات

از آنجا که عملکرد برنامه های Miracast و DLNA کمی متفاوت است ، به دنبال بهترین اندروید باکس هستید کلیک کنید، سینماتیو بهترین انتخاب است تصمیم گرفتیم چندین برنامه را روی گوشی هوشمند نصب کنیم و عملکرد ارتباطات آنها را با دقت بررسی کنیم. برنامه های نصب شده ما شامل برنامه محبوب Bubble-UPnP ، Local Cast و Web Video Cast بود.

اندروید باکس برای بازی

((نمونه پخش فیلم و تصویر با Miracast))

هر سه برنامه به سرعت TAB-100 را پیدا کردند بهترین اندروید باکس و آماده انتقال تصاویر ، فیلم ها و فایل های صوتی بودند. این جعبه اندرویدی در برنامه های مورد نظر با عنوان ATV-100 مشخص می شود. امروزه برنامه های مختلفی در زمینه DLNA و Miracast وجود دارد که در برخی موارد می تواند امکانات مختلفی از بهترین اندروید باکس جمله Mirroring را در اختیار کاربران قرار دهد. آزمایشات ما شامل فایلهای صوتی MP3 ، فایلهای ویدیویی MP4 ، فایلهای ویدیویی MKV ، تصاویر JPEG و PNG بود. در حقیقت می توان گفت TAB-100 در زمینه ارتباطات بی سیم چندرسانه ای بسیار خوب عمل کرده است. بهترین اندروید باکس از سرعت شناسایی و انتقال به پخش قالبهای مختلف ، TAB-100 موفق شده است رضایت ما را در این بخش جلب کند و امتیازات کاملی را کسب کند.

واتساپ در اندروید باکس

یکی از نکات برجسته برنامه AirPin امکان تنظیم وضوح تصاویر نمایش داده شده در تلویزیون است؛ با مراجعه به بخش AirPlay Mirroring Resolution بهترین اندروید باکس می توانید وضوح تصویر را از 576p به 4K تنظیم کنید. لازم به ذکر است که خروجی این بخش به طور پیش فرض 960p است.

نرم افزار ، سیستم عامل و رابط کاربری

سیستم عامل و رابط کاربری
جعبه تلویزیون TAB-100 مجهز به سیستم عامل “Android 9” است. می دانیم سیستم عامل اندروید تی وی 10 که اخیراً توسط گوگل معرفی شده بهترین اندروید باکس است ، هنوز در بتا است و بسیاری از تلویزیون ها آن را ندارند. ما در حال حاضر نمی دانیم که آیا TAB-100 در آینده به روزرسانی Android TV 10 را دریافت خواهد بهترین اندروید باکس کرد یا خیر. با این حال به نظر می رسد همان سیستم عامل برای عملکرد خود حتی در دراز مدت نیز کافی باشد.

ستاپ باکس چیست

Tesco یک رابط کاربری بسیار ساده اما کارآمد برای TAB-100 طراحی کرده است. اول از همه ، بزرگترین ضعف این رابط کاربری نبود کلیدهای پشتی و خانگی است. حتی اگر از ماوس و صفحه کلید استفاده می کنید ، در بعضی بهترین اندروید باکس موارد برای بازگشت به صفحه اصلی باید از ریموت کنترل استفاده کنید. رابط کاربری TAB-100 نکته ای خاص و قابل توجه ندارد و در یک خلاصه ساده می توان گفت که این رابط کاربری ، بدون هیچ گونه بهترین اندروید باکس پیچیدگی خاصی ، بسیار آموزنده است و شما را راضی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید