بسته های بهداشتی بین جانبازان البرز توزیع می شود

[ad_1]

سلیمان رستمیان روز چهارشنبه به ایرنا گفت : در این مرحله یک هزار بسته وسایل بهداشتی دراختیار جانبازان استان قرار می گیرد.

وی با تبریک سالروز میلاد منجی عالم بشریت (عج )  افزود: رفتارهای ایثارگرانه از اول انقلاب تا به امروز در عرصه های مختلف با ظهور و بروز خود منشا موفقیت های کشور بوده و خواهد بود، امروز جهادگران عرصه سلامت با تاسی از رفتار ایثارگرانه در حال خدمت به مردم هستند.
رستمیان بیان داشت: کارکنان بنیاد در حد بضاعت و توان با برگزاری جلسه های متعدد و برنامه ریزی های مختلف با اولویت بندی انجام شده از جمله جانبازان دارای مجروحیت های پرخطر، و جانبازان شیمیایی اقدام به ۲ مرحله توزیع پک های بهداشتی کرده که در مرحله دوم این طرح نزدیک به هزار پک های بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بین ایثارگران واجد الشرایط توزیع و هنوز هم در حال توزیع است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر با تاکید بر اینکه ایثارگران سرمایه های اجتماعی کشور بوده و حفظ سلامتی این عزیزان اولویت دارد افزود: با تدابیر اتخاذ شده از سوی ستاد مبارزه با ویروس کرونا و ستاد بحران بنیاد استان سعی بر این است تا با کاهش حداکثری مراجعات حضوری و ارائه خدمت از طریق سامانه های الکترونیکی سلامتی ایثارگران با مخاطره مواجه نشود.
وی تصریح کرد: سن بالای والدین گرامی شهدا و مشکلات جسمی جانبازان می‌تواند این عزیزان را در برخورد با بیماری آسیب‌پذیر کند لذا همکاران ما در استان هر روز به صورت تلفنی جویای حال ایثارگران خصوصا جانبازان هایریکس بوده و خدمات غیر حضوری به این عزیزان ارائه میکنند و در هرجا که لازم باشد برای رفع مشکل اقدام خواهند کرد.

 در مرحله نخست  توزیع بسته های بهداشتی، چهار هزار بسته بین جامعه ایثارگری استان البرز توزیع شد.

استان البرز دارای ۵۲۵۰ شهید و حدود ۱۶ هزار جانباز دوران دفاع مقدس است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید