برپایی نمایشگاه کتاب محرم و دیدار مسئولان با خانواده شهید در آستارا

برپایی نمایشگاه کتاب محرم و دیدار مسئولان با خانواده شهید در آستارا

[ad_1]

رئیس اداره کتابخانه های عمومی آستارا روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه کتاب در کتابخانه شهید نشاطی این شهرستان اظهار کرد: در این نمایشگاه ۴۰ جلد کتاب از ساعت هشت تا ۱۸ به مدت ۱۰ روز برای علاقه مندان عرضه شده است.

آرزو عباس زاده بیان کرد: اعضای کتابخانه ها کتاب های نمایشگاه را امانت بگیرند و هدف از نمایشگاه، رواج فرهنگ عاشوراست و نظیر این نمایشگاه در اول شهریورماه در سه کتابخانه دیگر دایر خواهد شد.

سرپرست فرمانداری آستارا روز پنجشنبه در دیدار با خانواده شهید قنبری در این شهرستان گفت: شهدا جایگاه والایی نزد مردم دارند و یاد و نام آنها هرگز از خاطر ملت ایران محو نخواهد شد.

رضا جمشیدی اظهار کرد: نظام اسلامی برای شهدا احترام ویژه قائل است و جانبازان و ایثارگران و خانواده های آنها با وجود درد و رنج فراوان، به آرمان های اسلامی پایبند هستند.

 فرنوش قنبری اهل روستای باغچه سرای آستارا بود و در ۲۰ سالگی در منطقه تنگه کوشک به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و چهار باب کتابخانه در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و ۱۶۶ شهید را به نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.

[ad_2]

Source link

دستگیری باند سارقان در آران و بیدگل از جمله خبرهای کوتاه اصفهان Previous post دستگیری باند سارقان در آران و بیدگل از جمله خبرهای کوتاه اصفهان
۱۷ تفاهم‌نامه برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در کردستان منعقد شده است Next post ۱۷ تفاهم‌نامه برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در کردستان منعقد شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *