برنامه نویسی کامپیوتر توضیح داده شده

[ad_1]

برنامه نویسی کامپیوتر است که فرایند طراحی و نوشتن برنامه های کامپیوتری. است که خیلی ساده نیست ؟

در ابتدایی ترین آن شما می توانید از فکر می کنم برنامه نویسی به دادن دستورالعمل ها به یک رایانه به انجام چیزی است که شما می خواهید آن را به انجام – است که صدا ممکن است بسیار شبیه به چگونه شما عمل کامپیوتر شما. به سادگی تنها تفاوت بین آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر به عنوان یک کاربر کامپیوتر و چه شما ممکن است به عنوان یک برنامه نویس کامپیوتر است که دستورالعمل های ذخیره شده در جایی به طوری که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد و بیش از بیش. به عنوان یک ماده در واقع, اگر شما با استفاده از ماکروها در نرم افزار برنامه مانند یک پردازشگر کلمه یا صفحه گسترده (و یا تعداد بی شماری از برنامه های کاربردی دیگر که ماکرو را فعال کنید) شما باید انجام برنامه نویسی کامپیوتر از یک نوع.

برنامه می تواند به عنوان ساده به عنوان یک مجموعه ای از دستورالعمل های ذخیره شده در یک فایل متنی برای انجام برخی از کار دنیوی مانند ساخت پشتیبان گیری از تمام فایل های کامپیوتر در یک پوشه و یا به عنوان پیچیده به عنوان چیزی شبیه به یک واژه پرداز و یا سیستم عامل که کامپیوتر خود را با استفاده از آن می تواند نیاز به میلیون ها خط کد. ما نیاز به درک کنند که کامپیوتر است که به طور کلی فقط قطعات فلزی و پلاستیک و سیلیکون و دیگر مواد به هم چسبیده در راه است که اجازه می دهد تا آنها را به انجام برخی از چیزهای شگفت انگیز است که به نظر می رسد مانند تفکر در واقع نمی تواند فکر می کنم در همه. اما چیزی که آنها می توانید انجام دهید بسیار خوب است به دنبال دستورالعمل. پس چه هستند این دستورالعمل به هر حال ؟ در این سطح است که یک کامپیوتر می داند این باید بسیار دقیق و بسیار دقیق و بسیار کامل و گام به گام جهت و آنها باید در یک فرم است که پردازنده و دیگر قطعات کامپیوتر می تواند به درک — و این است که کمی پالس های الکتریکی که انسان هستند قادر به ساطع (حداقل نه در این زمان).

در راه شما می توانید فکر می کنم از یک برنامه کامپیوتری مانند یک دستور العمل: مجموعه ای از دستورالعمل ها است که می تواند به دنبال تولید یک نتیجه. در مورد دستور, دستورالعمل های استفاده شده توسط یک انسان و بنابراین می تواند یک کمی توصیفی ترک کردن برخی از جزئیات. برای مثال اگر یک دستور العمل است که به “پور مخلوط را در یک مخلوط کن و شلاق تا پر از کف” آن است که با فرض این که انسان می داند آنچه در یک مخلوط کن است و که در آن است و چگونه آن را راه اندازی و نحوه استفاده از آن – و نیز آنچه پور یعنی کف به معنی ، انسان آشپز انتظار برای پر کردن شکاف. یک کامپیوتر نمی تواند انجام این کار – آن است که هیچ ایده چه چیزی به معنی به جز چند بسیار ساده دستورالعمل. بنابراین راه ما این است که به انسان راه را برای نوشتن دستورالعمل ها است که می تواند پس از آن ترجمه شده به چیزی است که کامپیوتر می تواند درک. “راه برای نوشتن دستورالعمل” است که به نام یک زبان برنامه نویسی است.

چه زبان برنامه نویسی اجازه می دهد تا ما را به انجام است برای نوشتن راهنمای کامپیوتر در یک بیشتر یا کمتر قابل خواندن توسط انسان شکل است که پس از آن می تواند ترجمه به چیزی با کامپیوتر کار می کنند با. انسان قابل خواندن دستورالعمل به طور معمول به نام (شما آن را حدس زده) – کد! هر خط از کد قابل خواندن توسط انسان ترجمه به هزاران دقیق دستورالعمل کامپیوتر. ویژه برنامه (و یا مجموعه ای از برنامه ها) استفاده می شود برای انجام این ترجمه هر زبان کامپیوتر خود را مترجمان که به نام کامپایلر یا مترجم. پس از ترجمه انجام شده است نتیجه ذخیره شده است در برخی از فرم ها مانند یک فایل یا مجموعه ای از فایل های (و یا در حافظه کامپیوتر را در برخی موارد) و هر بار که نرم افزار را اجرا, کامپیوتر را به دنبال دستورالعمل و (امیدوارم) این برنامه را انجام خواهد داد هر آنچه در آن است که آن را قرار است به انجام.

اگر چه آن است که اغلب تصور است که شما را به یک نابغه قادر به ارسال مفید نرم افزار تقریبا هر کسی که زرنگ و دانا کامپیوتر و علاقه مند به تبدیل شدن به یک قدرت کاربر می تواند به برنامه یاد بگیرند. بسیاری از نرم افزار ها نوشته شده است توسط مردم به طور متوسط با دانش و مهارت های تخصصی. تسلط بر برنامه نویسی کامپیوتر می تواند یک پیگیری مادام العمر, اما جمع آوری به اندازه کافی دانش و مهارت قادر به انجام کارهای مفید نیست و دور از دسترس برای هر کسی که می داند که چگونه به استفاده از یک کامپیوتر و مایل به اختصاص زمان کمی… یا شاید بسیاری از زمان, اما هنوز آن را دور از دسترس است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید