برنامه‌های فرهنگی نقاهتگاه‌های کرونایی در خراسان رضوی تدوین شد

[ad_1]

جعفر مروارید روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: معاونت‌های تخصصی این اداره کل در راستای وظایفی که بر عهده دارند، برنامه های فرهنگی، هنری و قرآنی برای اجرا در نقاهتگاه‌ها و قرنطینه خانگی پیشنهاد دادند.

وی مجری این برنامه‌ها را دانشکده علوم پزشکی دانست و ادامه داد: حدود ۱۶۰ تابلوی هنری اعم از طرح‌های گرافیکی، عکس و تذهیب برای نمایش در نقاهتگاه‌هایی که سالن و فضای مناسب داشته باشند آماده شده است که نمایش این آثار بر عهده مدیریت نقاهتگاه‌ها خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: اجراهای موسیقی سنتی، مسابقات فرهنگی هنری از جمله مسابقات نقاشی و گرافیک و استعداد شناسی، کتاب خوانی، شعرخوانی و ساخت کلیپ از دیگر برنامه‌های این پیوست فرهنگی است.

مروارید افزود: مسابقه معارفی تلاوت بر خط قاریان بین‌المللی و آموزش‌های قرآنی در فضای مجازی، اهدا و مسابقه کتاب، پویش حمایت از آسیب دیدگان کرونا، اجرای موسیقی سنتی، برگزاری نمایشگاه عکس مجازی، ساخت و انتشار کلیپ با محتوای امیدآفرینی، سختی‌ها، خوشی‌ها و تندرستی‌ها، چالش کتاب و نمایش فیلم و تئاتر در فضای مجازی با استفاده از ظرفیت سایت‌های پخش فیلم توسط انجمن هنرهای نمایشی از دیگر اقداماتی است که برای اجرا در نقاهتگاه‌ها و قرنطینه خانگی تدوین شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید