بررسی رتبه بندی گوگل با کلمه کلیدی ابزار موقعیت و رتبه بندی گوگل جستجوگر

[ad_1]

بنابراین شما در حال جستجو برای بهترین رتبه بندی گوگل ابزار که با آن می توانید خود را تعیین رتبه وب سایت در گوگل, این مقاله کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن بهترین ابزار است. پیدا کردن ابزار مناسب یکی از مهم ترین وظایف برای بررسی وب سایت و رنک گوگل و یا موقعیت. این به شما می دهد یک ایده چگونه تمام تلاش خود را به SEO ساختمان لینک ، در حال دادن نتایج. انتخاب ابزار باید بر اساس عوامل مختلف و ابزار باید در را به حساب بسیاری از تغییرات اخیر که انجام شده در گوگل در آخرین 1 سال یا بیشتر. جزئیات پیش رو برای پیدا کردن آنچه که این تغییرات و چگونه برای پیدا کردن بهترین ابزار گوگل رتبه بندی. در پایان شما می توانید در جعبه منابع زیر برای پیدا کردن یک ابزار عالی است که طول می کشد را به حساب تمام تغییرات اخیر (در زیر توضیح داده شده) در گوگل.

در حال حاضر چه این تغییرات اخیر در گوگل و چگونه آن را تحت تاثیر قرار رتبه بندی وب سایت شما? آن است که نیازی به گفتن نیست که اگر وب سایت خود را رتبه خوب در گوگل آن را مانند یک جزیره خالی از سکنه و بدون ترافیک (مگر اینکه شما باید بارهای از پول برای PPC). در حال حاضر به درک در شرایط ساده گوگل رتبه وب سایت بر اساس بیش از 200 عوامل خارج از این ساده ترین و در عین حال مهم ترین عامل کلمات کلیدی (هر کس می داند که حق است؟) اما شما نیاز به درک بیشتر به آن وجود دارد. هنگامی که شما جستجو برای هر کلمه کلیدی می گویند “فروش گل” در گوگل آن را به شما می دهد مجموعه ای از نتیجه اما آنچه که مردم نمی دانند این است که مجموعه ای از نتیجه به همان کلید واژه متفاوت خواهد بود برای کسی که نشسته است بر روی کامپیوتر دیگر. حال سوال این است که چرا پس ؟ پاسخ این است که به سادگی در مقابل شما آیا شما متوجه است که گوگل خود را تغییر صفحه خانگی بسیار کمی در آخرین 1 سال در حال حاضر گوگل به شما می دهد گزینه ای برای سفارشی کردن جستجوی خود را (در سمت چپ گوگل صفحه اصلی) بر اساس بازه زمانی (نتایج از 1 سال, 1 ماه و غیره) و در کشور خود (محل های سفارشی). با تنظیم اولویت خود را شما همچنین می توانید جستجو با همان کلمه کلیدی در وبلاگ ها و انجمن ها و غیره. در واقع این تلاش به نتایج شخصی شده و از این رو نتایج جستجو برای 2 نفر مختلف برای کلمات کلیدی مشابه متفاوت است. برای مثال مردم عاطفی متصل با وب سایت خود و بنابراین شما تمایل جستجو وب سایت خود را بیشتر در گوگل چگونه است تا گوگل را رتبه وب سایت خود را بهتر است بر روی کامپیوتر شما و نه بر روی دوستان خود را در PC.

ثانیا گوگل اهمیت می دهد به محل از جایی که شما در جستجوی. بنابراین نتایج جستجوی گوگل از یک کلمه کلیدی در ایالات متحده نمی خواهد شبیه به نتایج کلیدی مشابه در انگلستان در حال حاضر این بسیار مهم است برای هر کسب و کار آنلاین به دانستن که در آن رتبه سایت خود را در شهرستانهای مختلف به عنوان ترافیک فرم هر کشور است که پتانسیل درآمد. اگر شما می دانید که وب سایت شما رتبه خوبی در کشور X خرید در کشور Y و سپس شما می توانید کانالیزه شما تلاش برای بهبود رتبه بندی خود را در کشور Y تنها این را می توان در بسیاری از راه های مانند اضافه کردن کلمات کلیدی محبوب در این کشور به محتوای وب سایت خود را. اساسا ابزار مناسب می تواند صرفه جویی در وقت و به شما مسیر درست برای کانالیزه تلاش های خود را و بهبود رتبه وب سایت.

شما می دانید که برای برخی از کلمات کلیدی وب سایت خود را نشان می دهد تا در گوگل, اما, شما ممکن است علاقه مند در نظارت بر کسانی که کلمات کلیدی که شما در حال تلاش برای رتبه بندی در 10 صفحه نتایج. در حال حاضر زمانی که شما انتخاب کلمات کلیدی خاص و شما در حال تلاش برای بهینه سازی وب سایت خود را به طوری که آن را نشان می دهد تا در صفحه اول گوگل, شما نمی رسیدن وجود دارد در 1 روز و آن طول می کشد زمان و قبل از آمدن به صفحه اول وب سایت خود را به 30 صفحه(رتبه 300 فرض به طور پیش فرض 10 نتایج در هر صفحه) و سپس ممکن است به 20 صفحه(رتبه 200) و به آرامی بسته به اینکه چگونه آن را بهینه سازی شده است را می توانید به صفحه اول در حال حاضر از آن خواهد شد یک کار بزرگ برای رفتن تا 30 صفحه و چک کنید اگر گوگل ایندکس شده آن است. در اینجا رتبه بندی گوگل ابزار می آید در آن می توانید پیدا کردن اگر وب سایت شما ظاهر می شود در 30-40 صفحات در عرض چند میلی ثانیه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید