برداشت ۱۲۳ هزارتن گوجه فرنگی در گلستان و چند خبر کوتاه

[ad_1]

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی گلستان گفت: امسال کشاورزان گلستانی ۵ هزار و ۸۰۰ هکتار از اراضی خود را به زیر کشت گوجه فرنگی بردند که تاکنون ۱۲۳ هزار تن از این محصول برداشت شد.

محمدرضا عباسی ادامه داد: در هر هکتار حدود ۴۰ تن گوجه فرنگی برداشت و پیش بینی می‌شود امسال، ۲۳۲ هزار تن از مزارع استان برداشت شود.

**

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: در ایام محرم از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری برنامه‌های ویژه عزاداری شهادت امام حسین (ع) استفاده می شود.

**

فرماندار کردکوی گفت: جستجوی گروه تخصصی که با هماهنگی نیروی انتظامی برای یافتن سها رضانژاد به ارتفاعات جهان نمای کردکوی اعزام شده بود باز هم بی نتیجه ماند.

**

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از آمادگی ۲۶۰ پایگاه این نهاد برای جمع‌آوری و توزیع نذورات مردمی در روز عید سعید قربان خبر داد.

**

پلیس امنیت عمومی گلستان موفق به شناسایی یک کارگاه لواشک سازی در گرگان شد.

با توجه به نظر نماینده بهداشت حدود ۵ میلیارد ریال لواشک غیر بهداشتی از این واحد توقیف و در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گرفت.

**

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: بیش از ۲۵ درصد ناوگان حمل و نقل باری استان اعم از کامیون و وانت بار فرسوده بوده و نیاز به نوسازی دارد.

**

جانشین انتظامی رامیان  از کشف ۶۰ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت در این ارتباط یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید