برخورد جدی پلیس با مراجعان به تفرجگاه‌ها در روز طبیعت

[ad_1]

به گزارش روز سه شنبه سایت پلیس راهور ناجا، سردار هادیان فر با اشاره به در پیش بودن روز طبیعت گفت: هم ساله در روز طبیعت (۱۳ فروردین) هموطنان با مراجعه به تفرجگاه ها نسبت به گذراندن اوقات خود با خانواده اقدام می کردند.

وی  افزود: در سال جاری که روز طبیعت مصادف با همه گیری ویروس کرونا شده است، طبیعتا” این امکان به طور جد برای همه مخاطره آمیز شده و برگزاری این رسم بطور قطع موجب گسترش همه گیری خواهد شد.

رییس پلیس راهور ناجا اضافه کرد: نگرانی ما این است که عدم رعایت ملاحضات فاصله گذاری اجتماعی توسط تعداد معدودی از هموطنان تلاش های کادر درمانی در بیمارستانها و همراهی عموم مردم با پویش در خانه میمانیم و خدمات و زحمات پلیس را بی ثمر کرده و روز طبیعت تبدیل به روز تشدید همه گیری شود، از این رو در راستای حفظ سلامتی و اجرای تدابیر ستاد مبارزه با کرونا، پلیس راهور در اجرای وظایف ذاتی خود و با استفاده از اختیارات قانونی برای جلوگیری از تجمعات در تفرجگاهها حداکثر تلاش خود را خواهد کرد و از خروج خودروهای پلاک بومی از شهر و ورود به شهرها با پلاک غیر بومی اقدام و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف یک ماهه را اعمال خواهد کرد.

سردار هادیانفر توضیح داد: ترددهای درون شهری نگران کننده است و باید مردم بومی و ساکن در شهرها به صورت جدی از ترددهای غیر ضروری اجتناب کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید