بایدن در تازه‌ترین نظرسنجی ۱۰ درصد از ترامپ جلوتر است

بایدن در تازه‌ترین نظرسنجی ۱۰ درصد از ترامپ جلوتر است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، بر اساس نتایج نظرسنجی «سی. بی. اس» و «موسسه یوگاو» که یکشنبه منتشر شد، ۵۲ درصد از رای‌دهندگان احتمالی اعلام کردند که به بایدن رای می‌دهند و ۴۲ درصد دیگر نیز گفتند که به ترامپ رای خواهند داد.
همچنین سه درصد از رای‌دهندگان اعلام کردند که هنوز «مطمئن» نیستند به چه کسی رای خواهند داد و سه درصد نیز گفتند که به نامزد دیگری رای می‌دهند.
بر اساس این نظرسنجی، ۴۹ درصد از هواداران بایدن گفتند که «عمدتا بدلیل مخالفت با ترامپ» به پای صندوق‌های رای می‌روند و ۳۲ درصد دیگر از هواداران وی گفتند که به دلیل علاقه به بایدن به او رای خواهند داد.
همچنین ۷۳ درصد از هواداران ترامپ، علاقه به وی را علت اصلی رای‌دادن اعلام کردند و ۱۸ درصد نیز مخالفت با بایدن را علت اصلی حضور در پای صندوق‌های رای اعلام کردند.
بر اساس نظرسنجی سی. بی. اس و یوگاو، ۴۴ درصد از پاسخ‌دهندگان اعلام کردند که عملکرد اقتصادی بایدن بهتر خواهد بود اما ۴۵ درصد دیگر نیز گفتند که ترامپ عملکرد اقتصادی بهتری خواهد داشت.

[ad_2]

Source link

استاندار کرمان: ارتقای سوادآموزی باید اولویت کاری تمام مدیران اجرایی باشد Previous post استاندار کرمان: ارتقای سوادآموزی باید اولویت کاری تمام مدیران اجرایی باشد
باسوادی مهم‌ترین شاخصه رشد و پیشرفت یک جامعه است Next post باسوادی مهم‌ترین شاخصه رشد و پیشرفت یک جامعه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *