بالا 10 بهترین پلاگین های وردپرس برای ایجاد ترافیک

[ad_1]

1) WORDPRESS SEO BY YOAST

– WordPress SEO by Yoast است رای شماره یکی از مهم ترین پلاگین. ما آن را 5 ستاره با توجه به کارایی آن در ارتقاء آن کاربران SEO درجه توسط تعداد قابل توجهی. با استفاده از این پلاگین اجازه می دهد تا شما را به بهینه سازی وب سایت شما در کلمات کلیدی که جستجو می شود و در نه تنها گوگل, موتور جستجو, اما همه دیگران است. این افزونه Yoast استفاده از عناوین و متا توضیحات برای بهینه سازی هر پست و صفحه. آن را حتی به شما نشان می دهد کلمات هایلایت شده خواهد شد که در موتورهای جستجو مانند گوگل. ما اشاره کرد که هنگام ورود به راست 'تمرکز کلمات کلیدی' این افزونه را نشان می دهد چقدر موثر خود را در متن خواهد بود. پنج ستاره می رود به Yoast به خوبی انجام می شود.

2) GOOGLE XML SITEMAPS GENERATOR

– Google XML Sitemaps یک پلاگین قدرتمند استفاده می شود به 'ping' موتورهای جستجو; این افزونه به شما اجازه موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو و MSN و Ask می دانم که شما خود را به روز رسانی سایت و دوباره نقشه سایت خود را. نقشه سایت خود را در واقع محتوای خود را پس می't شما می خواهید این موتورهای جستجو را به سرعت می دانید که مطالب خود را که تازه است ؟ من قطعا نمی خواهم مطالب تازه دست نخورده – بنابراین مطمئن شوید که شما دریافت این افزونه. آن را به طور خودکار به درخواستهای این به روز رسانی توسط قاب زمان شما را انتخاب کنید. یکی دیگر از پلاگین بسیار توصیه می شود.

3) AUTOMATIC SEO LINKS

– این پلاگین اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید یک کلمه کلیدی یا عبارت و آن را جایگزین عبارات معمول و یا کلمات در وبلاگ خود و یا صفحه استاتیک می باشد. این کمک می کند تا SEO سایت خود را به عنوان آن را لینک به موتورهای جستجو مربوط به شما مشترک کلمات کلیدی است.

4) WP بک لینک

– این پلاگین وردپرس اجازه می دهد تا خوانندگان خود را با سایت خود را ارسال کنید لینک برای تبادل. آیا شما متوجه چگونه سخت است برای تعویض و یا لینک وب سایت خود را به خارج وجود دارد ؟ خوبی این افزونه باید به شما کمک کند — آن را بهبود سایت خود کلاس به تعداد بک لینک را بهبود بخشد.

5) اضافه کردن به هر

– تا کنون به اشتراک گذاری دکمه مربوط به Facebook, Twitter, MySpace, و غیره? تعجب می کنم که چگونه آنها نصب چنین برنامه برای به اشتراک گذاشتن یک پست … خب در حال حاضر شما لازم نیست که به اندیشیدن ندارد. با این افزونه شما اجازه می دهد تا کاربران به راحتی به اشتراک گذاری یک پست بر روی وب سایت خود را. یکی دیگر از پلاگین است که به شما کمک خواهد کرد تبلیغ پست ها و صفحات – به شدت توصیه می شود

6) WP 125

– در حال حاضر ما به کمتر از 5 اما هنوز هم بسیار مهم در هر نوع وب سایت-تبلیغات. بدون تبلیغات چگونه شما پول خود را? خوب آره وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های کاربردی وجود دارد اما این یکی از ساده چیز کمی. اضافه کردن و حذف مبارزات در موقع.

7) TUBEPRESS

– اگر شما به دنبال برای دریافت فیلم های یوتیوب خود را در وب سایت خود دریافت این افزونه. این کمک خواهد کرد که سهم آموزش فیلم خنده دار فیلم ها – شما تصویر را دریافت کنید. هر کس که همیشه به دنبال یک ویدیو پلاگین است که وقت گیر و در اینجا آن است. آن را چک کنید.

8) آمار برای وردپرس

– مانند Google Analytics اما آسان تر به درک, Clicky فراهم می کند IP ردیابی دقیق میزان بازدید, نرخ گزاف گویی ، شما نیاز به دانستن چقدر ترافیک خود را تولید و با استفاده از این افزونه شما می توانید انجام دهید که فقط.

9) WP POLLS

– ببینید چه جمعیت فکر می کند در مورد یک دسته بندی خاص. شامل خوانندگان و اجازه می دهد آنها را به ارتباط برقرار. WP نظر سنجی ساده است به راه اندازی و ما هیچ شکایتی.

10) ساده فلیکر جریان عکسها

– بسیاری از مردم مانند گالری عکس و شخصا این افزونه بسیار جذاب است. من فکر می کنم آن را بهبود می بخشد سایت های خاص و I'd توصیه می کنیم نصب کنید. تا کنون بهترین گالری عکس های خارج وجود دارد برای وردپرس است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید