بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تمرین نکردند

بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان  تمرین نکردند

[ad_1]

مهران حسنوند روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: قرار بود چک‌های مربوط به ۲۰ درصد از قراردادهای بازیکنان روز ۲۸ مردادماه نقد شود اما به دلیل خالی بودن حساب باشگاه این امر محقق نشد.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم چندین ماه از باشگاه پولی دریافت نکرده‌اند گفت: این موضوع سبب شد تا پس از پایان رقابت های لیگ، در تمرینات شرکت نکنند در حالی که چهارم شهریورماه باید به مصاف تراکتورسازی برویم.

مدیر رسانه ای باشگاه گفت: نفت مسجدسلیمان در این فصل با وجود مشکلات مالی فراوانی که گریبانگیر این تیم شد بهترین نتایج دوران حضورش در لیگ برتر را گرفته و برای اولین بار در تاریخ جام حذفی به نیمه‌نهایی صعود کرده است.

وی بیان کرد: شان صعود به فینال جام حذفی را داریم لذا امیدواریم مسئولان استان و نماینده شهرستان از تیم نفت مسجدسلیمان حمایت کنند تا مشکلات تیم برطرف شود.

حسنوند افزود: بازی مهمی با تراکتورسازی در جام حذفی  پیش رو داریم و قطعا برگزار نشدن تمرینات به تیم ضربه می زند. نفت مسجدسلیمان متعلق به مردم این شهر است و انتظار داریم مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

به  گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در هفته پایانی لیگ به مصاف پارس جنوبی رفت که به برتری رسید این تیم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی باید در تبریز به مصاف تراکتورسازی برود.

مهدی تارتار سرمربی این تیم هم شب گذشته با سخنانی انتقادی از این تیم خداحافظی کرد

[ad_2]

Source link

سومین برگزاری کنکور سراسری ۹۹ در تبریز Previous post سومین برگزاری کنکور سراسری ۹۹ در تبریز
ظهیر: فعالیت رسانه‌ای در افغانستان از ساختارهای حمایتی قوی برخوردار است Next post ظهیر: فعالیت رسانه‌ای در افغانستان از ساختارهای حمایتی قوی برخوردار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *