بازاریابی کسب و کار کوچک برای مربیان و مشاوران

[ad_1]

بخشی از مربی زندگی آموزش منظم بود سفر به کاونتری. و در سفرهای بین من صحبت با مربی بر روی تلفن همراه خود را متخصص مربیگری تشویق گاه به گاه به صراحت و نجیبانه شوخ طبعی در این 3 سال من را صفحه اصلی-پرداخت دو برابر من هرگز شده است بسیار هیجان زده و رانده شده در مورد سازمان من به عنوان من در حال حاضر هستم و من به دنبال به جلو به کار کمتر انجام می دهند کمتر و در عین حال شاهد افزایش درآمد مشتریان و فروش و خط پایین سود جاری شدن سیل در برای آینده قابل پیش بینی.

بنابراین من می دانم که این برنامه های آموزش و مربی گری کار می کند ؟ آن بوده است که فوق العاده موفق در هر سال بوده است و من بهترین سال در کسب و کار همیشه در نظر گردش مالی و سود حتی در به اصطلاح رکود است.

وجود یک قانون مهم شما باید بنویسید:

“گردش مالی برای غرور سود برای سلامت عقل.” این نیست که چقدر شما در ایجاد خود را چقدر شما را وادار به نگه داشتن.

شما احتمالا مثل من: ما به عنوان خوانده شده کتاب های ما گوش دادن به CD, ما لذت را در سمینارها و …ذهنی. شاید ما نمودار اجرای طرح اما هرگز materialises?

و سپس بعد از هر دوره آموزشی وجود دارد که دوره ماه عسل که در آن شما کار می کنند با قدرت برای چند روز قرار دادن دستی در قفسه انگیزه ای می پوشد و به سرعت شما را در شیار. می دانید منظورم چیست ؟

در این سال نیست. به طور کامل رزرو شده است. این چیزی است که ما می خواهیم. تنها ارزشمند نتیجه این برنامه این است که آن را به اتفاق می افتد در راه قابل توجه.

واقعیت – 19 ٪ از کسب و کار برای زنده ماندن در 5 سال اول.

سوال این است که آیا شما می خواهید یکی از آنها را ؟ شما هنوز هم می تواند در کسب و کار در پنج سال ؟ آیا آرزوی شما خواهد بود ؟ شادی بیکاری?

اما در اینجا حقیقت است. این نوشتن – کسب و کار شما است که به سادگی یک سری از کارهایی است که هر یک باید پویا و عظیم حوزه برای رشد و اهرم و یا آنچه که من اسمش “دنده”

نه 10% یا 15% دامنه را برای رشد, اما صدها % دامنه.

شما می توانید پیاده سازی تاکتیک و استراتژی و روشهای به هر مرحله از سرمایه گذاری خود را که خواهد شد در نتیجه قابل توجهی موج در خرید مشتری و حفظ و نگهداری.

برای مثال, شما می توانید راه اندازی یک وب سایت در چند ساعت (و شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار به سرعت و به راحتی حتی اگر شما هرگز لمس یک صفحه کلید در زندگی شما!) سپس شما می توانید راه اندازی Google AdWords ارسال مردم به سایت که در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال در سطح بین المللی و حتی در حالی که شما خواب.

در نیم ساعت شما می توانید چشم به دنبال در صفحه وب خود و کشف که شما و آنچه به شما ارائه. از همه مهمتر, شما همچنین باید پس از آن ضبط اطلاعات تماس با آن دسته از مشتریان. اجازه دهید من به شما بگویم که چرا:

یک زمان من مشغول به کار بود با یک سالن آرایش مو متعلق به یکی از همکاران من و من به تماشای یک زن راه رفتن به آرایشگاه و راه رفتن به عقب ، یک چشم انداز. اما همه کارکنان بیش از حد مجذوب کار خود را به حتی متوجه او است. چه فرصت هدر رفته.

در اینجا یک مثال دیگر. من Cheryl و 3 سال, Luke راه می رفت به عقاب ما رستوران محلی. در اینجا یک خانواده از سه به دنبال یک وعده غذایی اما ساختمان سرد بود و حتی اگر وجود داشت جداول موجود تصمیم گرفتیم آن را بیش از حد سرد برای لوقا. بنابراین ما راه می رفت عقب. هنوز رتبهدهی نشده است یک عضو از کارکنان متوجه ما و یا از ما خواست هر چیزی. چه فرصت از دست رفته.

من اولین کتاب من راه اندازی گوگل AdWords است. من تا به حال به نوبه خود آنها را به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم رفتن به سایت و سفارش این کتاب است. من نمی توانستم این ناشر به چاپ کپی کافی برای مقابله با سفارشات من تا به حال در آینده و آن را کاملا متعجبم کرد. سپس من نشسته بود تا 1am شارژ کارت های اعتباری به صورت دستی چاشنی پاکت نامه, نوشتن, آدرس, صف در اداره پست. سپس یاد گرفتم که راه به طور خودکار و systematise همه است که پس از آن همه انجام می شود با انرژی بسیار کمی مورد نیاز از من.

شما می خواهم که این مشکل ؟ بیش از حد بسیاری از سوالات? نیاز به گفتن مشتریان است که شما اضافه کردن آنها به لیست انتظار و شما تلفن آنها را اگر شما یک فضا ؟

در حال حاضر اگر من می خواهم به من می توانید آن را روشن و خاموش مانند یک شیر من می توانم کنترل جریان. اگر من فکر می کنم در این ماه است برای رفتن به یک کمی ساکت تر از ماه گذشته و یا شاید من می خواهم به خرید یک اسباب بازی جدید (من 40 سال گذشته و من یک زن و شوهر از دوچرخه های کوهستان برای Cheryl و من و البته کلاه روان کننده, سوراخ کیت تعمیر چراغ mudguards, همه پیچ در لوازم جانبی) بنابراین من می تواند تصمیم به تغییر جریان بازگشت و مشتریان به نظر می رسد و بودجه بالا برود.

“این است که احمق که در تجارت خود پرداخت توسط ساعت به ساعت محدود شده اما نیاز نیست” – نوشته شده در کتاب قرمز من در بر داشت در یک آشفته بازار فروش برای 25p, مشهور نوشته شده توسط یک میلیونر

بعضی صبح ها از خواب بیدار شدم (کسب و کار من معمولا در شکاف 10). من تغییر در کارخانه (کامپیوتر من) و من به فروش می رسد چهار کتاب یک شبه بنابراین من در حال حاضر £80 تا و من به پایان رسید من تست نشده است. در حال حاضر این چیزی است که من صحبت کردن در مورد. تصور کنید اگر این به شما بود.

این نوع از بازاریابی کسب و کار کوچک من صحبت کردن در مورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید