ایران اسلامی در مهار کرونا از بسیاری کشورهای پیشرفته پیشی گرفت

[ad_1]

هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی جمعیت هلال احمر استان قزوین، افزود: امروز دشمنان تمام ظرفیت‌های خود را بسیج کرده‌اند تا به جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کنند اما وحدت، همدلی و همکاری مردم در عرصه‌های مختلف تمامی نقشه‌های آنها را نقش برآب می‌کند.

وی با اشاره به سیل کمک‌های مردمی به اقشار آسیب پذیر از کرونا بعد از فرمایش مقام معظم رهبری، افزود: امروز این فرهنگ در استان قزوین رنگی تازه به خود گرفته و روحیه کمک و همدلی در قلب‌های مردم پررنگ‌تر از گذشته شده است.

جمالی پور گفت: مردم ایران، افراد مهربان و مؤمنی هستند و با این روحیه قوی می‌توانند مشکلات را پشت سر گذاشته و آینده‌ای روشن را برای کشور رقم بزنند.

وی با بیان اینکه هر زمان وحدت و همدلی ایجاد شود کارهای بزرگی انجام خواهد شد، عنوان کرد: همدلی و مجاهدت مردم و مسئولان در کنار کادر درمانی موجب کنترل این ویروس در استان قزوین شد.

این مسوول افزود: شیوع ویروس کرونا شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور را دگرگون کرد و موجب مبتلا شدن جمعیت زیادی از مردم به این بیماری شد.

استاندار قزوین گفت: تلاش‌های فراوانی انجام گرفت تا هر چه سریع‌تر شیوع این ویروس در استان کنترل شود در حالی که تلاش وافر مسئولان و متولیان امر سبب شد تا وضعیت بهبود یابد.

وی در ادامه از زحمات جمعیت هلال‌احمر استان قزوین در عرصه‌های مختلف امدادرسانی تشکر کرد و افزود: این جمعیت از اعتبار بالایی بین مردم برخوردار است و باید در ادامه نیز به گونه ای عمل کنیم که این اعتماد به عنوان یک سرمایه بزرگ برای کشور حفظ شود.

جمعیت هلال احمر استان قزوین امروز هزار و ۵۰۰ بسته و تاکنون هفت هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی را میان اقشار آسیب پذیر توزیع کرده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید