اهمیت سفارشی 404 صفحه خطا

[ad_1]

سفارشی 404 صفحه خطا است که بسیار مهم برای وب سایت برای جذب کاربران بیشتر و افزایش ترافیک وب سایت است. ‘HTTP 404 error’ ما زمانی که یک نامعتبر است و یا اشتباه URL درخواست شده است در وب سرور. زمانی که کاربر درخواست یک صفحه وب را درخواست ارسال از طریق HTTP از کلاینت به سرور شبکه و سرور خواهد شد بازگشت یک کد وضعیت درخواست خود را از طریق HTTP header. 404 است کد پاسخ که در بازگشت از سرور سایت زمانی که مشخص شده صفحه و یا آدرس اینترنتی است که بخشی از نرم افزار است. در هر ارتباطی وجود دارد یک درخواست و پاسخ در وب سرور وقتی که ما یک درخواست مشخص شده آدرس وب سرور می گرداند کد پاسخ. هنگامی که وب سرور گرداند پاسخ کد 404 که توصیف URL مشخص شده معتبر نیست و 200 بازگشت اگر درخواست معتبر است.

404 صفحه خطا نمی دهد اطلاعات زیادی به بازدید کنندگان در مورد دلیل خطا و چگونه برای ادامه بیشتر. از این رو سفارشی 404 صفحه خطا مورد نیاز است را به وضوح توصیف دلیلی برای ‘پیام خطای 404 و اطلاعات اضافی مانند کاربر ممکن است تایپ یک آدرس اشتباه و یا منبعی مشخص شده است نقل مکان کرد یا تغییر نام داد.

برای چشم انداز آینده این صفحه می تواند جالب تر برای حفظ بازدید کننده. بسیاری از بازدید کنندگان را به سایت هنگامی که آنها دریافت خطای 404 و چند ویژگی های افراد سعی کنید با جایگزین URL. از این رو برای حفظ آنها باید وجود داشته باشد بهتر بهبود در 404 صفحه خطا با ترویج برخی خنده دار و جالب, تصاویر گرافیکی در صفحه و یا ارائه با موتور جستجو است که کمک خواهد کرد که کاربر خود را برای پیدا کردن لینک و یا صفحه مورد نیاز. سفارشی 404 صفحه خطا باید صفحه ای که کاربران به دنبال آن هستند. این صفحه خطا سفارشی نیاز نیست صفحه نمایش این کد وضعیت 404 صفحه خطا سفارشی به عنوان آن را نمی دهد هر گونه اطلاعات مانند منبع برای خطا و یا مراحل انجام شود برای ادامه بیشتر.

سفارشی 404 صفحه خطا نیز نفوذ بازدید کننده به توقف در مرورگر وب و سعی کنید نیاز از طریق لینک های متعدد. بنابراین این صفحه همیشه باید مطمئن شوید که مهمان/کاربر یک گزینه برای دریافت منابع که او درخواست کرده بود ، وجود دارد می تواند یک گزینه در صفحه خطا سفارشی برای ارسال لینک خراب به مدیر سایت. از این رو این صفحه نه تنها به درایو بازدید کننده اما همچنین کمک به طراح وب به درک بازدید کننده مورد نیاز و به روز رسانی وب سایت درآمده است. ردیابی خطای 404 بسیار مهم است به عنوان آن را به وب سایت استاد تصویر روشنی از آنچه هستند لینک های شکسته در وب سایت و اطلاعاتی که مردم به دنبال در وب سایت. آن را نیز باید به پاک کردن اطلاعات که 404 است نه به این دلیل که وب سرور در دسترس نیست آن را فقط به این دلیل که مشخص شده منابع معتبر نیست یا لینک خراب است. صفحه خطا سفارشی باید نگاه متفاوت از بقیه صفحات در نرم افزار & در این صفحه نباید برگزاری هر گونه تبلیغات است که منحرف کردن کاربر از درک واقعی مشکل است.

وب سایت استاد باید نظارت بر آمار وب سایت می دهد که پاک کردن اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از بازدید کنندگان کردم خطا است که کمک می کند تا برای پیدا کردن که چگونه بسیاری از کاربران فقط ترک به سایت هنگامی که آنها دریافت خطای 404. صفحه خطا سفارشی کمک می کند تا در بهینه سازی موتور جستجو با ساخت بسیاری از صفحات به عنوان ایندکس شده و افزایش ترافیک وب سایت. از جستجوگرها باهوشتر بهترین نتیجه خواهد بود برای تغییر مسیر به صفحه خطا سفارشی در صورت هر گونه لینک های شکسته. تجزیه و تحلیل 404 خطا در ورود به سیستم می تواند کمک به مدیر سایت برای اسکن برای تشخیص حفره و یا نصب اسکریپت ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید