اهمیت ساختاری طراحی وب سایت در جستجوگرها

[ad_1]

وب سایت به منظور جذب سنگین ترافیک هدفمند باید کاربر پسند و gimmicking نگاه و در یک دست و جستجو موتور دوستانه دیگر. دوستی کاربر کمک می کند تا برای افزایش تعداد بازدید کنندگان از بازگشت در حال توسعه به کاربران اعتماد و وفاداری نسبت به شما. انتهای دیگر این بحث یعنی موتور جستجو دوستی بدان معنی است که سایت شما باید شامل مواد غذایی برای جستجو عنکبوت موتور رباتها و خزنده ،

آوردن هر دو به پایان می رسد از دوستی با هم کمی پیچیده است اما هیچ کدام بیش از حد بیش از حد دشوار است. خوب می دانید که چگونه از سلیقه انتخاب ترجیحات و منافع گروه های مختلف سنی و جنس کمک به شناسایی نوع طراحی بازدید کنندگان خود را می تواند به خود جلب کرد. به عنوان مثال نوجوان مانند رنگ های روشن رنگ های سرد جلب توجه مردم بالا تقریبا تمام گروه های سنی عشق صاف و ساده ناوبری و غیره. و دانش از استراتژی های استفاده از موتورهای جستجو به خزیدن صفحات مختلف شاخص و آنها را رتبه بندی و غیره می تواند کمک به ساخت یک سایت در یک راه برسد که مقدار خوبی از ترافیک آلی. برای مثال عنکبوت موتور جستجو نیست دیدن یک صفحه به عنوان یک انسان مهمان می کند و به جای آن خوانده شده از کد منبع آن نمی بخوانید جاوا اسکریپت و فریم عاشق متن, محتوا, نمی خواهم بیش از حد بیش از حد بسیاری از لینک ها و غیره.

این نشان می دهد که طراحی خوب به تنهایی نمی اطمینان از موفقیت در عوض آن را با این نسخهها کار به خوبی در ترکیب با کد خوب. یک سایت با طراحی خوب و نه چندان خوب کد می توانید مشکل در تبدیل شدن به یک موتور جستجو دوستانه سایت. این واقعیت نیاز به اختلاط ساختاری طراحی وب سایت. وجود دارد می تواند از دیگر عوامل تعیین کننده در موفقیت یک وب سایت طراحی یعنی تو رفتگی در دیوار طبیعت از وب سایت پیچیدگی نرم افزار و یا سیستم های it's استفاده و مهمتر از همه بودجه و همه آنها متفاوت است اما دوستی کاربر و موتور جستجو دوستی الزامات تقریبا همه نوع از وب سایت ها هستند بنابراین از اهمیت زیادی برخوردار است. و در نتیجه باید مطمئن شوید که این همه به پایان می رسد توجه مناسب و در صورتی که اگر شما're استخدام یک طراح آزاد, انجام بحث های ساختاری عناصر طراحی وب سایت با او.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید