انتقاد سناتور دمکرات از مدیریت ترامپ در مهار کرونا

[ad_1]

به گزارش ایرنا، چاک شومر رهبر اقلیت دمکرات مجلس سنا در پیام توییتری نوشت: در حالیکه نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر در کشور به علت ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند، رییس جمهوری می گوید اگر ایالت های آبی را جدا کنیم ما واقعاً در سطح پایینی (از شیوع ویروس کرونا) قرارداریم.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه در سخنانی عجیب و بی منطق گفت: اگر ایالت های آبی را جدا کنیم، ما وضعیت خوبی در مهار ویروس کرونا داریم.

شومر در ادامه با انتقاد از سخنان ترامپ نوشت: این چه انسانی است که حاضر است مرگ هر شهروند آمریکایی که نظرات سیاسی وی را قبول ندارد را نادیده بگیرد.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در آمریکا و عدم مهار این ویروس توسط دولت ترامپ تا کنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر در کشور جان خود را از دست داده‌اند و ۶ میلیون و ۸۲۸ هزار و ۳۰۱ نفر به کرونا مبتلا شده‌اند.

حدود ۹ ماه از شیوع ویروس کرونا در بیش از ۲۳۰ کشور جهان می گذرد و آمار مبتلایان به این ویروس حالا از ۳۰ میلیون نفر هم فراتر رفته است.

در همین حال، ۹۴۵ هزار و ۹۹ نفر در سراسر جهان براثر ابتلا به این بیماری جان باخته و ۲۱ میلیون و ۸۰۶ هزار و ۷۱۳ نفر بهبود یافته و به زندگی بازگشته اند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید