املاک و مستغلات سئو برای مبتدیان

[ad_1]

جهان از املاک و مستغلات است که رفتن را از طریق تغییر چشمگیر و من don't ميانگين بازار فعلی تحولات ناشی از تغییر از یک فروشنده به بازار خریدار's بازار است.

مستقل از سطح قیمت ها همیشه وجود خواهد داشت خرید و فروش خانه در جریان است. اما راه مردم برای جستجو و پیدا کردن خانه در وسط یک تغییر چشمگیر. اینترنت بزرگ اکولایزر بلکه تفاوت بزرگ.

مردم در جستجوی آنلاین را از آن آگاه نیست و دستاوردهای خود را همه برابر است ، اگر وب سایت خود را ارائه نمی کند طراحی و خدمات مردم قدر آنها را نمی خواهد ماندن طولانی به اندازه کافی برای پیدا کردن. این جایی است که شما می توانید افتراق خود را.

اما طراحی و قابلیت ها یک مسئله ثانویه به مشکل چگونه می توانید یافت می شود در وهله اول. با استفاده از قیاس وب سایت در حال حاضر کارت های کسب و کار. جدید کسب و کار کارت های سپرده در بالای شمع اما در آن بسیار پایین است. مشتریان در حال چیدن کارت های کسب و کار از بالای شمع. SEO یا بهینه سازی موتور جستجو می پردازد و تلاش برای حرکت به آنهایی که کارت های کسب و کار بیشتر تا شمع به طوری که مشتریان می توانند یک's سایت از طریق موتورهای جستجو.

بنابراین شما باید یک وب سایت جدید. بنابراین شما در واقع فقط به حال کسب و کار خود و کارت های چاپ شده اما هیچ کس می داند که چگونه به آنها را پیدا کنید. و یا حتی بیشتر چشمگیر شما don't حتی می دانم اگر کسی به چیدن کارت های کسب و کار و شما don't می دانم که اگر کسب و کار شما کارت در شمع بزرگ نشده است.

من تعریف SEO به عنوان تلاش برای هدفمند حرکت می کند آنهایی که در سایت قرار داده می شود بالاتر در نتایج صفحه در پاسخ به یک پرس و جو جستجو در طیف وسیعی از موتورهای جستجو.

اما وجود دارد هزاران نفر از موتورهای جستجو وجود دارد. درست است. اما همه به جز 3 بی ربط هستند به تلاش های بهینه سازی خود را. یاهو و MSN کنترل حدود 98 ٪ از تمام جستجوهای انجام شده بر روی اینترنت است. تمرکز بر روی موتورهای جستجوی بزرگ سه و بقیه را از خود مراقبت.

آنچه که وجود دارد برای بهینه سازی? هدف این است که به توان با مردم جستجو برای چیزهایی که شما را در وب سایت خود را. زمانی که مردم جستجو آنها این کار را textually توسط پرس و جو جستجو و یا عبارت. برای شما بهینه سازی سایت شما برای بار اول شما باید درک کنند که برای کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی شما می خواهید یافت می شود. من تمرین املاک و مستغلات در اسپن کلرادو و متناسب با عبارت جستجو می تواند “اسپن املاک و مستغلات”.

مطمئن شوید که شما خود را تکرار کلمات کلیدی و عبارات در صفحه اصلی خود را. مهم ترین عبارت کلیدی تیتر و نوع آن را در یک فونت درشت.

آن مهم است به درک که موتورهای جستجو به طور خودکار سیستم های کامپیوتری برنامه ریزی شده توسط انسان بررسی شبکه های مطالب بدون دخالت انسان. این به این معنی است که نتایج جستجو را بر اساس آنچه که به نام الگوریتم کامپیوتر. این است که اساسا مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کامپیوتر چگونه ارزیابی معیارهای خاص و ترجمه نتایج به دنباله ای از اهمیت است. مهم ترین سایت اول حداقل مهم سایت آخرین.

هنر و علم بهینه سازی موتور جستجو این است که سعی کنید به درک آنچه را که موتورهای جستجو به دنبال یک سایت خوب و پس دادن موتور جستجو که فقط. موتور جستجوی گوگل الگوریتم احتمالا به نظر می رسد صدها نفر از معیارهای مختلف. آن را آنقدر پیچیده است که حتی مهندسین داخل گوگل می دانم که کل تصویر. خوب شما ممکن است می گویند چگونه باید هیچ کدام کارمندان گوگل پس از آن می دانم که چه باید بکنید ؟

اساسا مهم ترین اصول چه چیزی باعث می شود یک وب سایت خوب شناخته شده است. گوگل به عنوان مثال با استفاده از یک اختراع مفهوم ریاضی آنها به نام “رتبه صفحه” در ریشه از سیستم های خود را. لینک ها دیده می شود به عنوان رای. لینک های بیشتر در حال اشاره به یک وب سایت مهم تر است که سایت باید. مهم تر از وب سایت است که رای برای وب سایت های دیگر بیشتر وزن است که رای پوسیدگی.

بنابراین سعی کنید برای گرفتن مردم را به لینک به وب سایت خود را. این مهم است که بدانید که لینک از وب سایت است که همین موضوع به عنوان وب سایت خود را به نظر می رسد مهم تر از لینک از سایت هایی را که مناسب این موضوع است. لینک از دیگر مرتبط با املاک و مستغلات وب سایت مهم تر به وب سایت من پس از آن لینک از وب سایت های ترویج ،

موتورهای جستجو مانند محتوای غنی وب سایت. بیشتر صفحات با محتوای مفید بهتر است. وبلاگ ها هستند یک راه عالی برای جمع آوری بزرگ در موضوع محتوای بیش از یک دوره از زمان. این است که بیشتر از همه مهم است که موتورهای جستجو مانند سایت هایی که مطالب تازه به طور منظم.

“فهرست موزیلا”.org یک انسان وارد دایرکتوری وب سایت های. خواندن دستورالعمل های خود را با دقت و ارسال وب سایت خود را به گروه مربوطه. یاهو و گوگل با استفاده از این فهرست و این کمک می کند ذکر شده است.

ایجاد یک نقشه سایت و قرار دادن فایل xml در وب سرور خود را. نقشه سایت است که اساسا یک لیست شامل همه صفحات وب خود را در یک فرمت است که قابل خواندن توسط کامپیوتر برنامه های به کار گرفته شده توسط موتورهای جستجو را به فهرست وب سایت. این برنامه ها به نام “رباتها” یا “عنکبوت”. این خواهد شد کمک به موتورهای جستجو برای پیدا کردن همه صفحات در وب سایت شما. به یاد داشته باشید بیشتر صفحات وب به موتور جستجو مورد برای شما بهتر است.

موتورهای جستجو قادر به خواندن محتوای خاص. محتوای گرافیکی یک چنین چیزی. اگر سایت شما شامل عمدتا تصاویر موتور جستجو را درک نمی کنند سایت شما در چه مورد است و به همین دلیل نمی خواهد آن را به عنوان یک نتیجه از یک جستجو. مطمئن شوید که سایت خود را در متن غنی.

وب سایت املاک و مستغلات می توانید صفحات مختلف تقسیم بندی در منطقه سرویس. نوشتن یک وبلاگ در اموال هفته. ترکیب بخش “سوالات متداول”. نوشتن در مورد خودتان و مردم به زیستی بر شما. توضیح خرید و فروش روند. ارائه آمار فروش. لیست در می رود.

یک برنامه مانند “جستجوی پیشرفته وب سایت رتبه بندی” برای جستجو در موتورهای جستجو برای نتایج جستجو شامل کلمات کلیدی خود را. بهینه سازی سرگرم کننده است زمانی که شما شروع به دیدن نتایج. اما دستی به دنبال وب سایت شما در نتایج جستجو است که کار فشرده و یک کار خوب به صورت خودکار برنامه.

خواندن وب سایت مرجع تخصصی و یک زن و شوهر از کتاب در جستجوگرها هنگامی که شما در گذشته اصول. زمینه به طور مداوم در حال تحول وجود دارد و ما تن بیشتر برای یادگیری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید