افتتاح یکهزار میلیارد تومان طرح اقتصادی، عمرانی، هفته دولت در لرستان

بازداشت برگزارکنندگان مراسم عروسی در لرستان

[ad_1]

به گزارش ایرنا ، سید موسی خادمی روز یکشنبه به مناسبت هفته دولت در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه هماهنگی دستگاه های اجرایی بویژه با مجموعه های فرهنگی خارج از دولت مانند ائمه جمعه، روحانیت و مساجد از موضوعات مهم مورد تاکید می‌باشد اظهار داشت: حدود ۷۵۰ میلیارد تومان طرح عمرانی و ۲۵۰ میلیارد تومان طرح اقتصادی و سرمایه‌گذاری در لرستان در این هفته افتتاح خواهد شد.

وی اضافه کرد: طرح های افتتاحی نسبت به طرح های کلنگ زنی در لرستان بیشتر خواهد بود و در نظر داریم پروژه های نیمه تمام و اولویت دار را با پیگیری به اتمام برسانیم.

استاندار لرستان همچنین گفت: در طول هفته دولت با حضور مسئولین در صدا و سیما جزئیات فعالیت ها به مردم اطلاع رسانی می شود.

خادمی افزود: بخشی از برنامه های دولت به دلیل محدودیت های ناشی از کرونا و قرار داشتن استان در شرایط هشدار به شکل متفاوت از گذشته تشریح و تفسیر خواهد شد و نشست های خبری به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار نمی شود.

[ad_2]

Source link

۴۲ طرح گرامیداشت هفته دولت در شهرستان هامون افتتاح می‌شود Previous post ۴۲ طرح گرامیداشت هفته دولت در شهرستان هامون افتتاح می‌شود
رویکرد مسوولان استان اصفهان تعامل با همه گروه‌ها و نمایندگان مجلس است   Next post رویکرد مسوولان استان اصفهان تعامل با همه گروه‌ها و نمایندگان مجلس است  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *